Dzieci Nasze, Grobów Waszych odwiedzić nie mogliśmy, ale sercem jesteśmy z
Wami, bo PAMIĘCI zamknąć się nie da.Najjaśniejsze Światełko Pamięci za
dzisiejszy dzień, Dzień Zaduszny☀️ Śpij spokojnie
Zgłoś SPAM
Mama Dagi Błaszczyk
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia Walas
..❤️✞♣✞❤️..Dzień Zaduszny - dzień modlitwy i wspomnienień o
naszych najbliższych,którzy odeszli do innego świata
..❤️✞♣✞❤️..
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław LISZKA
Jesteśmy tak malutcy w tym ogromnym świecie
znaczymy tylko dla tych , którzy pokochają nas całym swoim sercem
.............na zawsze bezwarunkowo......
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
[█♥▆ღ▆♥█] 2 LISTOPADA W DNIU ZADUSZEK [█♥▆ღ▆♥█]
[█♥▆ღ▆♥█] ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
[█♥▆ღ▆♥█]
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
... Oni nie odeszli. Oni są z nami, głęboko w naszych sercach
schowani...Póki żyjemy Oni są wokół tylko, że poza zasięgiem wzroku...
Rafałku, światełko na Zaduszki...
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
♨️♨️ Dla tych Którzy odeszli W nieznany świat, Płomień na wietrze
Kołysze wiatr. Dla nich tyle kwiatów Pod cmentarnym murem I niebo jesienne U
góry.Światełka i modlitwa na Zaduszki.♨️♨️
Zgłoś SPAM
Siostra
Światełko pamięci
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ Zaduszkowe światełko pamięci [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Marcinka Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
mama Marty
Pamięć i modlitwa.
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław LISZKA
RAFAŁ**
W tej smutnej rzeczywistości otulamy Ciebie naszą pamięcią **
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Płoną świeczek szeregi,
Płoną świeczek tysiące,
Powiewają płomyki
Zamyślone i drżące.
Więc płomykiem jak dłonią,
Dłonią ciepłą i jasną,
Pozdrawiamy tych wszystkich,
Których życie już zgasło.
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Pamięci ludzkiej nie można zamknąć, jak cmentarzy. Światełko w ten smutny
dzień dla Ciebie Rafałku [*]
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyk
Światełko pamięci♨
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia Walas
)=)Boże Miłosierny,daj Duszom miejsce w niebie,błogosławiony spokój i
jasność Twojego Oblicza
Zgłoś SPAM
Mama Dagi Błaszczyk
Pamiętam! ❤❤❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zniczem niegasnącym na ziemi się pali,żal i pamięć tych,którzy pozostali.
- .W tym szczególnym dniu 1 listopada światełko z modlitwą dla Ciebie
Rafałku.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
"Takie ciche,ciche święto, Rozjarzone świeczkami, Święto rozsnute
mgliście Nad jesiennym, zadumanym światem, Gdy żywi Zmarłym dobrą myśl
wyślą”, bo tylko tyle w tym roku możemy. Twojej Pamięci
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.