.♣❤️♣ Wiem ,że spotkamy się. Tam gdzie życie nie jest snem. Tam gdzie
w miejscu stoi czas. I gdzie trafi każdy z nas. Zostawiam codzienną
modlitwę,....♣❤️♣....
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Czym że jest życie, tak krótko trwa. Śpieszmy się kochać. Zanim w oku
zakręci się łza.
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Dla Rafałka,światełko na kolejny,smutny dzień.
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
⭐❤️⭐ Świat wygląda tak samo, Choć tyle się zmieniło... Nic się
już nie powtórzy, Nie będzie już, jak było.. Zostawiam światełko wiecznej
pamięci i modlitwę na kolejny smutny dzień.⭐❤️⭐
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
❤***❤***❤ Rafale, Smutne Rocznicowe Światełko Pamięci za wczoraj
zapalam dla Ciebie ❤***❤***❤ Odpoczywaj w Pokoju
Zgłoś SPAM
rodzice
Lecz żyjesz w naszych sercach i myślach . To się nie zmieni . To już 8 lat
jak odszedłeś od nas . 2922 dni . Światełko naszej miłości .
Zgłoś SPAM
rodzice
I żyjesz w naszych ,sercach i myślach . To się nie zmieni !. Synku już 8 lat
jak odszedłeś od nas. 2922 dni . Światełko naszej miłości Kochany.
Tęsknimy
Zgłoś SPAM
rodzice
Powróciły wspomnienia wróciły zmartwienia Lecz jest inaczej - bo Ciebie nie
ma Nie ma uśmiechu na Twej twarzy i nie ma słów troski gdy źle się wydarzy
! Nie ma już Ciebie w tej ziemskiej przestrzeni
Zgłoś SPAM
mama Marty
Światełko pamięci i modlitwa w tą smutną rocznicę.
Zgłoś SPAM
Kasia.
Światełko Pamięci Dla Ciebie [*]
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyk
☀♨☀
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Osiem lat...osiem okrutnych lat...pamiętam Rafałku kochany...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Smutne rocznicowe światełko Rafałku...
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Smutne światełko na smutną rocznicę Twojego odejścia Rafałku [*]
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Rafałku rocznicowa pamięć i modlitwa
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Są pożegnania na które nigdy nie będziemy gotowi. Są słowa, które
zawsze wywoływać będą morza łez i są takie osoby na myśl o których
zawsze zasypie nas lawina wspomnień..."
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
♨️❤️♨️❤️♨️ Życie jest tylko chwilą pełną trudów i
bólu, wieczność nieznana i niezmierzona. Odpoczywaj Rafałku w krainie
niebieskiej, gdzie nie ma bólu ni łez .W smutną rocznicę wysyłam do Ciebie
❤️❤️†♣†❤️❤️ Wiązanki , kwiaty , zniczy blask na twarzach
grymas bólu to świadczy że żyjemy wciąż choć z innej strony muru.
Zostawiam rocznicowe światełko pamięci i
modlitwę.❤️❤️†♣†❤️❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.