❤️.❤️❤️"...† Smutne są słowa, gdy giną bez końca...
Smutna jest miłość, gdy ból się uśmiecha... Smutne jest serce, gdy tęskni
bez końca.†.."❤️.❤️❤️
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Trochę łez i wspomnienia.Trochę smutku i przygnębienia.Cierpienia i rozpaczy
żalu i zwątpienia.Spojrzenia na tych którzy odeszli.Już nigdy ich nie
zobaczymy.Już nigdy nie przytulimy.
♥❤️♥Ktoś powiedział"Życie nie ma końca'.Nie
wierzyłam.Ktoś powiedział,"Nie lękaj się.Wątpiłam. Dziś już
wiem,że prawdziwa miłość jest mimo cierpienia i śmierci, ..♥❤️♥
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Dzień jesienny tak cicho jak liść zżółkły opada. Złoto ma z
października smutek ma z listopada. Płoną świeczek szeregi, płoną
świeczek tysiące. Powiewają płomyki zamyślone i drżące.
❤️❤️ Nic miłości nie pokona Trwamy tylko dla niej Choć nadziei rwie
się nić Chociaż puste są ramiona Żyje wieczna Pamięć. Światełko
wiecznej pamięci i modlitwa dla Ciebie ...❤️❤️
Zgłoś SPAM
EODZICE ANETKI JUCHA
`•*❤️*•.•*❤*•.•*❤️*•.•*❤️*••*❤*•`Pamięć
jest podporą życia i nie daje zapomnieć naszym sercom o najbliższych,
którzy odeszli.Światełko i modlitwę
zostawiamy.`•*❤️*•.•*❤*•.•*❤️*•.•*❤*••*❤️*•`
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.