Na kolejny,smutny dzień zapalam lampeczkę dla Ciebie Rafałku.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️ Jest takie miejsce w Sercu,Gdzie myśli nikt nie słyszy.Jest takie
miejsce w Sercu,Gdzie mocno kocha się w ciszy.Jest takie miejsce,którego Nie
zburzy żadna zamieć, świałko i pamięć wieczna.❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Rafałku...
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️
Zgłoś SPAM
Halina Dobrońska
❤️❤️ Bądźcie pamięcią w naszych sercach po wszystkie dni naszego
istnienia. Bądźcie miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem. Bo w
naszych sercach, Wasze serca biją, .❤️❤️
,,Zdążać będzie człowiek do swego wiecznego domu, wróci się proch do
ziemi, tak jak nią był, a duch powróci do Boga, który go dał". Rafale,
światełko w ten dzień refleksji i zadumy nad życiem...
Zgłoś SPAM
Halina Dobrońska
❤️Anioły zawsze stąpają w ciszy.Czasem zajrzą w nasze kąciki, Czasem
ukryte w jakiejś niszy, Zostawią po sobie promyki.I ja zostawiam ten promyk,by
o Tobie przypominał nam tutaj, na Ziemi.❤️
♨❤️♨ Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi. Są słowa,
które zawsze wywoływać będą morza łez. I są takie osoby na myśl, o
których zawsze zasypie nas lawina wspomnień.♨❤️♨
Dla Rafałka,zapalam światełko na smutny poniedziałek.
Zgłoś SPAM
Halina Dobrońska
♣❤️♣ Wspomnienia są piękne choć dalej żyć trzeba. Wspominać warto
tych co poszli do nieba. Oni na nas z góry patrzą i nas ochraniają. Tak jak
my o nich, oni o nas pamiętają....♣❤️♣
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.