❤️♨❤️ Daj nam wiarę,że to ma sens,że nie trzeba żałować
przyjaciół,że gdziekolwiek są dobrze im jest,że są z nami lecz w innej
postaci.Światełka i modlitwa na niedzielę...❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci na niedzielę dla Ciebie Rafałku.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Czas płynie zbyt szybko, myśli dręczą zbyt długo, piękne chwile i
wspaniali ludzie odchodzą bezpowrotnie...
Zgłoś SPAM
(**)
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Halina Dobrońska
❤️♨❤️ Wspomnienia są piękne choć dalej żyć trzeba. Wspominać
warto tych co poszli do nieba. Oni na nas z góry patrzą i nas ochraniają. Tak
jak my o nich,oni o nas pamiętają....❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Rafałku kochany,zapalam Tobie światełka za wszystkie dni mojej nieobecności.
Zgłoś SPAM
(**)
Zgłoś SPAM
Halina Dobrońska
❤️♨❤️ Wszystko się kończy, wszystko przeminie I sen przerwie
słodkie marzenie, Lecz coś jest w duszy, co nigdy nie minie. I wciąż trwać
będzie, a tym jest Miłość i Wspomnienie .❤️♨❤️
❀❤️❀To płacze serce , tak cichutko łka , a w smutnym oku zastygła
łza.To płacze serce nad losem swym , odeszło szczęście i Ty wraz z nim.
Zostawiam znicz wiecznej pamięci i modlitwę.❀❤️❀
Zgłoś SPAM
(**)
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Rafałku...
Zgłoś SPAM
Halina Dobrońska
❤️♨❤️ Rany, które nigdy nie przestaną krwawić, myśli, które
zawsze będą zadawać ból, i nadzieja, dzięki której żyjemy, to uczucia,
które będą towarzyszyć nam do końca naszych dni.❤️♨❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.