;Wciąż pamiętamy, wciąż kochamy,w sercu przytulamy; ...światełko dla
Ciebie RAFAŁKU... ((*))
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Daj nam wiarę , że to ma sens i przekonaj , że tak ma być , że odeszli po
to by żyć, ale żyć już wiecznie, lecz w innym świecie ♥ aniołeczki ♥
pamiętamy ..!
Zgłoś SPAM
mama
Otwieram oczy..budzę się ze snu..pierwsza myśl..NIE MA CIĘ TU!!! znów
ból..łzy i cierpienie..choć wiem że tego już nie zmienię...Kocham i
tęsknię synku[*]
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Dlaczego los jest taki okrutny i zabiera nam to co bardzo kochamy?
Najjaśniejsze światełko na dziś Rafale.
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego [*]
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Odtwórzmy w pamięci te piękne dni... Gdy Oni z nami przez życie szli... Ich
ciepłe dłonie ciało nam grzało A dobre słowa serce radowało.Niech takie
wspomnienie zawsze jest z nami.Swiatełko dla Ciebie
Zgłoś SPAM
mama śp Łukasza Młot
\\\"Niech Twojego spokoju
Aniołowie strzegą...
Spotkamy się z Tobą
na wieczności brzegu..\\\"
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tak mocno wierzymy,że kiedyś spotkamy się tam,gdzie nie będzie już bólu i
łez u Pana Boga bram ...[*]
Zgłoś SPAM
TATA IZABELLI W.
Pomiędzy snem a dniem
Na cienkiej nitce tańczę cały czas
Oddycham, chodzę , śpię
Na niby żyję i na pozór trwam
Pomiędzy dniem a snem
Tak wiele dzieje się
I tak niewielką cząstkę prawdy znam..
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Pamięć jest podporą życia i nie daje zapomnieć naszym sercom o
najbliższych, którzy odeszli.Światełko i modlitwę zostawiamy.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ta pustka, gdy Was obok nie ma, żal w sercach trwa bez wytchnienia, ciężko
żyć...i tylko marzymy o tym by być razem, blisko...
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"Kochajmy ludzi bo tak szybko odchodzą....."
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Gdybym mogła zerwać jedną z gwiazd niebie,uchwycić jeden promyk
słońca,iskierkę z ogniska zachować w dłoni,złapać wiatru lekki
powiew...zrobiłabym bukiet...taki z mego serca...dla Ciebie Rafałku
Zgłoś SPAM
SIOSTRA ZUZI ZIEMBY
Wszystko co kochałam, stało się wszystkim co straciłam.
Zgłoś SPAM
MAMA śp ŁUKASZA MŁOT
Promyczkiem księżyca
zapalam światełko,
powiewem wiatru
przesyłam modlitwę,
a Ty Boży Aniele
odpoczywaj
w Rajskich Ogrodach
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Czas jest najlepszym lekarstwem na smutek,a wspomnień nikt nam nie odbierze.
Zawsze będą z nami. Światełko i modlitwę zostawiamy.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Łzy nie są oznaką naszej słabości ,ale dowodem na to ,że nasze serce
nie wyschło"..aniołeczki nasza pamięć :"(!
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.