Ci, którzy odchodzą znikają tylko z oczu......nigdy z serca (*) Światełko i
modlitwę zostawiamy....
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"A gdy wreszcie staniemy z Wami twarzą w twarz, powiemy Wam jak było tu
Was brak" ;,(:*:*..Aniołeczki nasza Pamięć.. :"( !
Zgłoś SPAM
TATA IZABELLI W.
"Bóg nie myli się w przyznawaniu ludziom czasu. Każdemu daje czas do
zrobienia tego, co chce by zrobił."
ŚWIATEŁKA ZA WSZYSTKIE DNI MOJEJ NIEOBECNOŚCI (**)(**)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Ile łez wylanych,tyle smutku i boleści w nas...to nie był czas by opuszczać
nas..:"(Kochamy Was:*
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Jeszcze będziemy razem,tak myślę każdego dnia. Jeszcze będziemy razem ta
wiara trwać mi pozwala.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[★][★][★]W codzienności naszych różnych spraw na dnie serca pamięć o
Was Kochani na zawsze trwa.Światełko i modlitwę zostawiamy[★][★][★]
Chcielibyśmy być z Wami pośród deszczu i słońca, ocierać deszczowe łzy i
patrzeć na Was bez końca....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
„Pan Bóg zabiera człowieka wtedy, gdy widzi, że zasłużył sobie na
niebo” Jan Grzegorczyk
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Zawsze będziesz między nami, w pamięci i sercach pozostaniesz;
...RAFAŁKU.....
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka
Modlitwe i światełko
zostawiamy.[*]
Zgłoś SPAM
mama śp Łukasza Młot kupamięci. pl
Śmierć zabrała wszystko: Serce, sny i marzenia. Zabrała Ciebie, `` `` ~♥ ~
♥ ~ Na zawsze w moim sercu. ~Tylko cisza, smutek i pustka nas otaczają..
Zostawiam moją pamięć wraz z modlitwą
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Zabrałaś radość i nadzieję, Zostawiłaś smutek i tęsknotę. Światełko
pamięci.
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Co dzień jest kolejny,trudny szczyt,czasem padasz,resztką sił przepychasz
szare,puste dni,a w głowie uporczywe pytanie DLACZEGO TY DLACZEGO WŁASNIE TY
na które nie ma odpowiedzi.(*)Rafałku
Zgłoś SPAM
Rodzice
♥✿♥...Tak mało jest szczęścia na ziemi,że trzeba zbierać
wspomnienia,by w chwilach smutnych upajać się nimi jak wodą w chwili
pragnienia....♥✿♥ Światełko i modlitwa dla Ciebie Synku....(**)
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy i zawsze będziemy pamiętac..
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
" Bądź zawsze blisko Tych, których kochasz".. ♥ aniołeczki tak
nam ciężko bez Was ♥..:"(!
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Znów wspomnienia powracają i nie można spać pół nocy, każą patrzeć na
Wasze zdjęcia, serca ściskają z całej mocy, i pojawia się pytanie nie ma na
nie odpowiedzi...czemu musieli nas opuścić???
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.