Byliście, a teraz Was nie ma, odeszliście z naszego życia do krainy
cienia...gdzie teraz Jesteście...oczy Wasze mądre wszystko widziały, usta
kochane rad udzielały...a teraz cisza, pustka, noc...
Zgłoś SPAM
mama
Synku...
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Błysnąłeś jak szczęście...,urojenie złote...Zgasłeś by zostawić
ból,łzy i tęsknotę... Światełko pamięci(*)
Zgłoś SPAM
mama śp Łukasza Młot kupamięci.pl
W pustym pokoju pali się lampka
Wspomnień ogarek wiążący czas...
Jeszcze niedawno był tu KTOŚ jeszcze...
Lecz teraz... pustka... czyjś płomyk zgasł...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę zostawiamy
ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_ Odpoczywajcie w spokoju
ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Swiatełko pamięci dla Ciebie RAFAŁKU.... ((*))
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Dla Ciebie,Rafałku kochany....
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Są wspomnienia, które nigdy nie odejdą Są rany, które się nigdy nie
zabliźnią. Są ślady łez, które nigdy nie wyschną[*][*]
Serce ma swoją Pamięć ...aniołeczki kochane tak bardzo tęsknimy za wami
:*:*!
Zgłoś SPAM
mama Magdy
Dwa słowa, niby proste, niby takie zwyczajne, a zastępują
wszystkie...wywołały ciepło i uśmiech... dlaczego? dobranoc Rafale
Zgłoś SPAM
Siostra
(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgłoś SPAM
mama
Dobranoc synku....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Cóż możemy...palić kolejne znicze, ofiarować modlitwę, tylko tyle możemy
zrobić...każdy kolejny dzień odbiera nam wiarę, że Wrócicie...wspominamy,
pamiętamy ,kochamy...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.