Modlitwę i jaśniutkie światełko dla Ciebie Synku . Kolejny smutny miesiąc
bez Ciebie. (**) (**)
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Odszedłeś dawno,odszedłeś cicho.Złamane serce,cisza w słuchawce,wielka
tęsknota.Z cichą modlitwą ze wspomnieniem zapalam światełko pamięci(*)
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
mama śp .Łukasza Młot
Bo najgorsze jest czekanie
na spotkanie z Tobą w niebie I ta cisza:
pusta cicha sucha czarna...
Bo najcięższe jest czekanie.
Ta samotność. ciemna i tęsknota
serca wielka...
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
❤*•.•*❤*•.•*❤*•.•*❤*• Łzy wciąż płyną, serce pęka
brak tu szczęścia i miłości brak tu Twojej obecności...\\\"
❤*•.•*❤*•.•*❤*•.•*❤*•
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
To co dał nam świat ,niespodzianie zabrał los, dobre chwile skradł ,niosąc
w zamian tęsknotę i łzy... ♥...aniołeczki kochane nasza Pamięć ...!
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Kolejny piąty okrutny,pamiętamy,Rafałku...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[★][★][★]Zamknąć oczy i zanurzyć się we wspomnieniach,gdzieś w
ciemności po policzku płynie łza, gdzieś na chwilę pojawi się uśmiech na
mokrej od łez twarzy.Światełko i modlitwę zostawiamy[★][★][★]
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego [*]
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Zapachniało jodłami, rozszumiały się drzewa, był Ktoś i nagle odszedł,
był Ktoś i Go nie ma....
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama
Stoję w oknie ... patrzę w dal ... dni minionych jest mi żal ... Odpłynęły
we mgle ... jak cienie ... Lecz proszę niech pozostanie ... chociaż
WSPOMNIENIE Synku....
Zgłoś SPAM
TATA IZABELLI W.
Jeśli nie możesz iść obok mnie i trzymać mnie za rękę, idź za mną i
pilnuj mnie, żebym umiała żyć na tym świecie bez Ciebie... (*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.