KuPamięci.pl

RAFAŁ PAŚKUCKI


* 06.03.1990

 

+ 05.11.2012

Miejsce pochówku: ZARZECZ ŁUKOWSKI

,

woj. lubelskie

pokaż wszystkie
wpisy (106)
Licznik odwiedzin strony
284594
Zapalone ponad rok temu
mama
Wspomnienia płynące z głębi serca, zapisane do końca życia, to najcenniejsze co nam pozostaje...Dobranoc Synku.(**)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Odeszliście tak cicho, wspomnienia nam tylko pozostały, złamane serca, cisza w słuchawce...wiele, wiele tęsknoty i miłości...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
"Przeznaczenie odebrało Cię zbyt szybko uczuciom rodziny, ale nigdy nie odbierze Cię naszej pamięci i naszym sercom."
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Dziękuję za pamięć, dziękuję za serce. Kłaniam się pięknie w serdecznej podzięce.- to ciepło się czuje. Za to, że JESTEŚCIE z NAMI ! - serdecznie WAM DZIĘKUJĘ!Światełka do nieba(*)
Zgłoś SPAM
TATA IZABELLI W.
„Nie bądź pewny, że masz czas, bo pewność niepewna zabiera nam wrażliwość tak jak każde szczęście”. Ks J.Twardowski
Zgłoś SPAM
mama Mariusza Karpińskiego
Życie bezlitosne do ziemi przytłacza.Los ogromne kłody pod nogi wciąż wtacza.Nagle i okrutnie z serca nam wyrwało to,co było skarbem na zawsze zabrało.ŚWIATEŁKO,MODLITWA,PAMIĘĆ
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°) Światełko i modlitwę zostawiamy (°)(♥)(°) Niech Dobry Bóg zawsze Cię za rękę trzyma (°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
mama śp.Łukasza Młot kupamięci.pl
Dlaczego śmierć musi rozdzielać tych... którzy tak bardzo się kochają. Jaśniutkie światełko Pamięci(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
żona Dominika Krotoszyńskiego
To jest udawanie jutra To takie trudne To jest horror To takie okrutne... (*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Straciliśmy coś co było dla nas najważniejsze... Was kochane aniołki...!..:*:*..Smutno..!
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Światełko i modlitwa [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jesteście dla nas gwiazdką i nadzieją, naszą częścią i ciszą głęboko w sercach schowaną Aniołki Ukochane....
Zgłoś SPAM
MAMA ANI O(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Są łzy,których nikt nie osuszy.Są serca,które na zawsze krwawiące będą.Są miejsca,gdzie śmierć oddycha.Są dusze,które do innych tęsknią.Są wspomnienia,które są jedyną osłodą.Jest miłość,która trwa...
Zgłoś SPAM
mama śp. Łukasza Młot. kupamięci.pl
Jesteś taką godziną, która już nie wróci, stosem listów pożółkłych w głębinie szuflady, zapomnianym uśmiechem, który bardzo smuci i wspomnieniem, na które nie ma żadnej rady."
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
mama
Wspomnieniem się tylko żyje,uśmiecha się człowiek lub smuci,lecz to co w życiu mineło niestety- już nigdy nie wróci.Światełko mojej miłości Synku...(**)
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
.♥.♥ Moja pamięć,modlitwa i cieplutki promyczek,niech leci prosto do Ciebie Rafałku .♥.♥.♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
⊰♥⊱ ⊰♥⊱ Światełko i modlitwę zostawiamy ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ Odpoczywaj w spokoju ⊰♥⊱ ⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1302   1303   1304   ...   1494   1495    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
RENATA KOT
09.11.2012