Wspomnienia płynące z głębi serca, zapisane do końca życia, to
najcenniejsze co nam pozostaje...Dobranoc Synku.(**)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Odeszliście tak cicho, wspomnienia nam tylko pozostały, złamane serca, cisza
w słuchawce...wiele, wiele tęsknoty i miłości...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
"Przeznaczenie odebrało Cię zbyt szybko uczuciom rodziny, ale nigdy nie
odbierze Cię naszej pamięci i naszym sercom."
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Dziękuję za pamięć, dziękuję za serce. Kłaniam się pięknie w serdecznej
podzięce.- to ciepło się czuje. Za to, że JESTEŚCIE z NAMI ! - serdecznie
WAM DZIĘKUJĘ!Światełka do nieba(*)
Zgłoś SPAM
TATA IZABELLI W.
„Nie bądź pewny, że masz czas, bo pewność niepewna zabiera nam
wrażliwość tak jak każde szczęście”. Ks J.Twardowski
Zgłoś SPAM
mama Mariusza Karpińskiego
Życie bezlitosne do ziemi przytłacza.Los ogromne kłody pod nogi wciąż
wtacza.Nagle i okrutnie z serca nam wyrwało to,co było skarbem na zawsze
zabrało.ŚWIATEŁKO,MODLITWA,PAMIĘĆ
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°) Światełko i modlitwę zostawiamy (°)(♥)(°) Niech Dobry Bóg
zawsze Cię za rękę trzyma (°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
mama śp.Łukasza Młot kupamięci.pl
Dlaczego śmierć musi rozdzielać tych... którzy tak bardzo się kochają.
Jaśniutkie światełko Pamięci(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
żona Dominika Krotoszyńskiego
To jest udawanie jutra
To takie trudne
To jest horror
To takie okrutne...
(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Straciliśmy coś co było dla nas najważniejsze... Was kochane
aniołki...!..:*:*..Smutno..!
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Światełko i modlitwa [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jesteście dla nas gwiazdką i nadzieją, naszą częścią i ciszą głęboko w
sercach schowaną Aniołki Ukochane....
Zgłoś SPAM
MAMA ANI O(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Są łzy,których nikt nie osuszy.Są serca,które na zawsze krwawiące
będą.Są miejsca,gdzie śmierć oddycha.Są dusze,które do innych
tęsknią.Są wspomnienia,które są jedyną osłodą.Jest miłość,która
trwa...
Zgłoś SPAM
mama śp. Łukasza Młot. kupamięci.pl
Jesteś taką godziną, która już nie wróci, stosem listów pożółkłych w
głębinie szuflady, zapomnianym uśmiechem, który bardzo smuci i wspomnieniem,
na które nie ma żadnej rady."
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
mama
Wspomnieniem się tylko żyje,uśmiecha się człowiek lub smuci,lecz to co w
życiu mineło niestety- już nigdy nie wróci.Światełko mojej miłości
Synku...(**)
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
.♥.♥ Moja pamięć,modlitwa i cieplutki promyczek,niech leci prosto do
Ciebie Rafałku
.♥.♥.♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
⊰♥⊱ ⊰♥⊱ Światełko i modlitwę zostawiamy ⊰♥⊱ ⊰♥⊱
Odpoczywaj w spokoju ⊰♥⊱ ⊰♥⊱
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.