Zapalam znicz - Światełko Nadziei.
Zapalam Znicz Dla Tych -
którzy na zawsze zasnęli.
Pozdrawiam Twoich bliskich i dziękuję za pamięć o moim synku Łukaszu ...
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Smutne Niedzielne światełko.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ból rozstania nigdy nie osłabnie, a miłość pozostanie na zawsze niczym
wieczny podarunek..
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Każdy dzień bez Ciebie jest cierpieniem, każda noc bólem, godzina
wiecznością, wspomnienie jest pocieszeniem, ale pomaga tylko na chwilę, potem
znów przychodzi: tęsknota, ból i cierpienie.
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Kolejny smutny dzień bez Was aniołki, niedzielne światełko dla Ciebie
Rafałku
Zgłoś SPAM
mama
Umiera człowiek...pozostaje po Nim słowo,specyficzny do niego gest, klimat
uczuciowy,który wokół siebie roztaczał...ale pozostał także Synku ogromny
smutek.Modlitwa i światełko dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
Siostra
w ten piękny poranek dla Ciebie braciszku
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ• ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•♥ NIEDZIELNE
ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•♥
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Kochamy, tęsknimy, rozpaczamy, ale życia nie przywrócimy. Pozostaje tylko
wiara, że kiedyś się spotkamy.
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Światełko i modlitwa na sobotni wieczór.
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot kupamięci pl
MOJA MODLITWA *** MOJA PAMIĘĆ ***
I ŚWIATEŁKA DO NIEBA PRZESYŁAM ***
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Rafałku przesyłam Ci światełko pamięci,aby w Twoim świecie było zawsze
jasno(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Swiatełko z modlitwa dla Ciebie RAFAŁKU.... ((*))-
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Codziennie palimy światełko - symbol wiecznego życia...będziemy zawsze
pamiętać ❤ Aniołki Ukochane...po drugiej stronie odnajdziemy się...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
இڿڰۣڿ Najjaśniejsze światełko i modlitwę zostawiamy இڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Są wspomnienia, które nigdy nie odejdą Są rany, które się nigdy nie
zabliźnią. Są ślady łez, które nigdy nie wyschną[*][*]
Zgłoś SPAM
Lusia
Nieobecność Bliskich...to jak niebo pozbawione gwiazd...piękne
płomyczki...Rafałku...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.