Zapalam znicz - Światełko Nadziei.Zapalam Znicz Dla Tych - którzy na zawsze
zasnęli.Światełko i modlitwa dla Ciebie Synku...Śpij spokojnie....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"TU Ciebie nie ma,lecz JESTEŚ przecież…
I pozostaniesz w jasnym świecie,
Jest coś, co mrokom się opiera, Jest PAMIĘĆ.
A ona NIE UMIERA " [*]
Na zawsze w moim SERCU !
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
❤*•*❤*•*❤*•Z cichą modlitwą ze wspomnieniem zapalam światełko
pamięci dla Ciebie Rafałku ❤*•*❤*•*❤
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Bez Was nasze życie pękło na drobne kawałki,to ból myśli,mrok duszy i
cierpienie…zapadła cisza z zgiełku świata...(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
...Zamyślił się anioł - chciał zabrać głos - lecz poszedł do
nieba...aniołeczki nasza Pamięć :*:*!
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ Tak trudno uwierzyć, że Was nie ma .ღ✿ღ Minęło tyle czasu ,a
ból i tęsknota nie ustają. ღ✿ღ Tak trudno się z tym pogodzić
.ღ✿ღ Światełko i modlitwę zostawiamy ღ✿ღ Śpij Aniołku ღ✿ღ
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Niech Was jasną nadzieją myśli nasze ogrzeją...tylko bezradne ręce nie
mogą uczynić nic więcej...❤...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Daj nam wiarę , że to ma sens i przekonaj , że tak ma być , że odeszli po
to by żyć, ale żyć już wiecznie, lecz w innym świecie ♥ aniołeczki ♥
pamiętamy ..!
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
❤Bóg Cię zabrał z radości powstał smutek...z codziennych uśmiechów
powstały gorzkie łzy...z wesołych dni powstały szare,puste dni.W tą smutną
środę zapalam światełko połączone z modlitwą ❤
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"Potrzebne są lata,aby zrozumĭeć jak pĭękne są chwile
"Światełka na dziś i za dni nieobecności(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
¸.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥.♥. W naszych
myślach, w naszych sercach, w naszych najskrytszych marzeniach.Światełko i
modlitwę zostawiamy♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*•
.¸♥.♥.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
SWIATEŁKO PAMIĘCI...RAFAŁKU....są rany, których czas nie goi... ♥…
Zgłoś SPAM
TATA IZABELLI W.
ŚWIATEŁKO MOJEJ PAMIĘCI(*)
Zgłoś SPAM
mama Magdy
Słoneczne światełko o poranku dla Ciebie Rafale...
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Oczy od łez zamglone,
Myśli biegną hen w dal.
Przedarły się przez
mgieł zasłonę,
Lat minionych ciągle żal...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Każdy dzień różni się tylko datą...myśl,smutek,ból i tęsknota w sercu
zawsze taka sama...
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Dobranoc Rafałku. Dzień się skończył i jednak to wszystko, to wcale nie
Prima aprilis.
Zgłoś SPAM
mama
Modlitwa i jaśniutkie światełko dla Ciebie Synku...Śpij spokojnie DOBRANOC
ANIOŁKU (**) (**)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
My tu, Wy tam...znów zmierzch bez gwiazd wśród łez...każda myśl to cierń,
bo los z nas drwi co dzień...tak trudno i tak boli. ❤ .
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.