Byliście...i Jesteście naszą radością, naszą nadzieją, naszym
słoneczkiem, naszym cieniem, naszą miłością, naszym kochaniem... los nam
okrutny zesłał rozstanie...
Zgłoś SPAM
przyjaciółka Daniela Kołakowskiego
... przecież nie tak miało być...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie
pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja
będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
..•**•.•**•...•**•.•**•..
..•**•.•**•...•**•.•**•.. Bądź pamięcią w sercach swoich
bliskich po wszystkie dni.... ..•**•.•**•...•**•.•**•..
..•**•.•**•...•**•.•**•..
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Młot
Po pielgrzymce swojego życia spokojnie odpoczywajcie.Na nasze domy patrzcie z
góry i odpędzajcie swym skrzydłem anielskim wszystkie czarne chmury!
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Bólu nie zgasi żadne ukojenie i ból ten chowamy skrycie, bo łez naszych nikt
nie zrozumie, a dalej, dalej jest życie....
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"...Mała kropla niczym kryształ spływa po policzku. Nie otarta płynie,
by spaść w otwarte dłonie..."To my pamiętamy i to my was tak bardzo
kochamy aniołki kochane :*:*
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
W ten słoneczny poniedziałek moje najjasniejsze światełko pamięci dla
Ciebie Rafale Kochany
Zgłoś SPAM
TATA IZABELLI W.
Trzeba żyć naprawdę, żeby oszukać pędzący czas. Pięknie żyć, w
zachwycie. Życie zdarza się raz.
Zgłoś SPAM
Siostra
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Kiedy odchodzi człowiek bliskość ulatuje jak ptak, w sercu zostaje wyrwa, w
którą wdziera się tęsknota....tęsknota głód bliskości...
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Młot
ŚWIATEŁKO W NIEDZIELĘ MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I KANONIZACJĘ NASZEGO
BŁOGOSŁAWIONEGO JANA PAWŁA II ORAZ JANA XXIII.
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Jesteś aniołem,który czuwa.Jesteś miłości wspomnieniem.Jesteś w smutku
pocieszeniem.Jesteś..... i o Tobie pamiętam(*)
Zgłoś SPAM
mama
Nic tak nie jest potrzebne człowiekowi jak Miłosierdzie Boże - owa miłość
łaskawa, współczująca, wynosząca człowieka ponad jego słabość ku
nieskończonym wyżynom Świętości Boga."ŚW.JAN PAWEŁ II (**)
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
"Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać kochać. "
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Światełko z modlitwą w Niedzielę Miłosierdzia Bożego[*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Święty Janie Pawle II miej w opiece całą naszą Aniołkową rodzinę.
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
.....................ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ...... ..... ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
...............................(
............................ (,)
............................╒▒╕ .........................
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.