I tylko pozostał mały płomyk,niby tak niewiele, Lecz dla nas to wszystko,bo
to światełko dla Ciebie...Spoczywaj w pokoju...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Swiatełko Pamięci dla Ciebie Rafałku....((*))..
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
z dzbanów marzeń wypłukuję kurz okruszyny wspomnień liście lata płynie
życie wartkim nurtem dni z tego świata do tamtego świata ...(*)
Zgłoś SPAM
Siostra
(*)
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Zaczął się maj, taki piękny miesiąc. Już teraz trudno jest się nam
cieszyć wiosną. Słońce, budząca się przyroda, kwiaty - nie dla nas. [*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Maj piekny miesiąc,ile miałbyś planów i marzeń na te wakacje,ile byłoby
radości z tego,że jesteś,a teraz nie ma już nic,poza łzami za scianą
powiek,moja pamięc dla Ciebie Rafale Kochany [*]
Zgłoś SPAM
MAMA ANI O(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
W każdym krańcu świata, będziemy szukać Was. W każdym krańcu świata,
odnajdziemy Was!...Byliście najpiękniejszą częścią naszego życia...:*:*!
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
.•**•. Bądź pamięcią w sercach swoich bliskich po wsze czasy .•**•.
Światełko .•**•. Modlitwę .•**•. Zostawiamy .•**•. Odpoczywaj
.•**•. W spokoju .•**•.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°) Nie ma chwil, których nie warto pamiętać(°)(♥)(°) nie ma
dni, których nie warto wspominać(°)(♥)(°)nie ma ludzi,których nie warto
kochać(°)(♥)(°) Kochamy Was Aniołki (°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Czasem odchodzą nasze anioły,i nagle w miejscu staje czas,a z nim cząstka nas
odchodzi I wielki smutek marszczy twarz.Duszę wypełnia gęsty mrok,nikną
nadzieje i marzenia i w pustce ginie tęskny wzrok.
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Smutne dobranoc Rafałku....
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Melodię „Ciszy” Ci zanucę,
Słowa modlitwy spłyną same,
Myślą do dawnych dni powrócę,
Do czasów gdy byliśmy razem…
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"Niedokończone ważne sprawy,przerwane życie,w bezkresie znika tęcza,los
wyboru nie zostawił.Chwytam czas,myśli krążą wokół Ciebie,jesteś jak
promień zawsze jasny,jesteś w nim."
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
"Tyle marzeń nie spełnionych, tyle wypraw nie odbytych, tyle słów nie
wypowiedzianych, tyle rzeczy nie poznanych.... "
Ostatnie, kwietniowe światełko w tym roku [*]
Zgłoś SPAM
mama
Stanąć pochylić głowę,zapłakać wpatrując się w miejsce z którego nikt
nie zawoła. Tylko wspomnienia krzyczą.Światełko miłości dla Ciebie
Synku...((*)) ((*))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.