Ogromna jest tęsknota,gdy myśl wciąż do Ciebie ucieka...Gdy myśl jest już
przy Tobie..A droga do Ciebie daleka...Światełko mojej miłości dla Ciebie
Synku [**] [**]
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Mówi się, że czas leczy rany. To nieprawda, czas jedynie je zabliznia. Ale
blizny w sercu pozostają na zawsze.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Straciliśmy coś co było dla Nas najważniejsze. Straciliśmy wszystkie chwile
najpiękniejsze. Straciliśmy Was aniołki kochane ,lecz w serduszkach na zawsze
Was mamy...:"(!
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Byliście dla nas siłą, a teraz....każde przejście przez cmentarną bramę
otwiera w naszych sercach nową ranę...Aniołki Ukochane
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
"Są chwile, gdy potrzebujemy samotności...
Czy jednak nawet w najpiękniejszym miejscu możemy być w pełni szczęśliwi,
jeśli nie mamy z kim tego piękna dzielić?"
Zgłoś SPAM
mama Sabastiana
Światełko na dziś i za dni nie obecności(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"Są ludzie, dzięki którym niebo jest piękniejsze. Zaistnieją w naszym
życiu, przez chwilę... Pozostawią ślad w sercu. I nigdy już, nie będziemy
tacy sami..."
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy rodzice Karolinki-dziadkowie Jędrusia
Dla Ciebie,Rafałku kochany....
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
"Radość wybieramy sami,cierpienia nas wybierają." - Iason Evangelu.
Poniedziałkowe światełko pamięci dla Ciebie RAFALE ...[*]...
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Moja smutna rocznica - rok "kupamieci" - tysiące zapalonych zniczy.
Dziękuję za wszystkie. Dla Ciebie ogromny płomień pamięci w tę kończącą
się już niedzielę [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wspomnienia chwil spędzonych z Wami pozostaną na zawsze i nadzieja, że
kiedyś znów się spotkamy jest dla nas ukojeniem tęsknoty Aniołki....
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Niedzielne światełko Twojej pamięci Rafałku
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
.Kolejna wylana łza,zbyt cicha,by ją usłyszeć.Kolejne kropelki deszczu,nad
zapalonym zniczem i nadal nie mogę uwierzyć..
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
\\\"Gościnności nie zapominajcie, przez nią bowiem niektórzy nie
wiedząc o tym aniołów gościli.\\\"
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜
◕◕═════♣♣═════◕◕
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Gdybym mogła zerwać jedną z gwiazd na niebie,uchwycić jeden promyk
słońca,iskierkę z ogniska zachować w dłoni,złapać wiatru lekki
powiew...zrobiłabym bukiet...taki z mego serca...dla Ciebie Rafałku
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Dlaczego czujemy wciąż smutek..?I ból w sercu nie chce ustąpić..? Dlatego
że tutaj na ziemi nikt nie jest w stanie Was zastąpić-światełka za wczoraj
i na dziś aniołeczki :*:*!
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Tyle spraw w chciało by się wymazać,chociaż w duszy deszcz pada. Stoję na
tym łez padole i bezsilnie ręce rozkładam-prócz modlitwy za spokój Twej
duszy,nic więcej zrobić nie mogę.....
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
Oczy od łez zamglone,
Myśli biegną hen w dal.
Przedarły się przez
mgieł zasłonę,
Lat minionych ciągle żal....
Odpoczywaj w pokoju [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jesteście dla nas gwiazdką i nadzieją, naszą częścią i ciszą głęboko w
sercach schowaną....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.