Zniczem niezgasłym na ziemi sie pali, żal i pamięć tych, którzy
pozostali...[*]
Zgłoś SPAM
[*]
Zgłoś SPAM
Twoja Mama
Dziś pierwsza Droga Krzyżowa. Rozważając kolejne stacje,myślę o Tobie... I
sobie - matce,która opłakuje Syna. I pytam:dlaczego?
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Światełko pamięci dla Ciebie Radku ((*))
Zgłoś SPAM
[*]
Zgłoś SPAM
ciocia Agata
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
❤️(Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ).♥. Kochamy .. Tęsknimy.♥.
(Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ)❤️.... Światełko Pamięci dla Ciebie Radku.
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Miłość nie kończy się u bram śmierci, żyjecie kochani w naszych sercach i
pamięci. Dłoniom daleko, sercu zawsze blisko...Światełko otulone mą
pamięcią zapalam dla Ciebie, Radku
Zgłoś SPAM
jola kiełkowicz
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Jasne promyczki pamięci i modlitwa dla Ciebie ANIOŁKU w ten pochmurny poranek
...[*]...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Wielkopostne światełko dla Ciebie Radku
Zgłoś SPAM
[*]
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kaminskiej
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
...Tylko miłość potrafi zatrzymać czas...na ten dzisiejszy dzień...dzień
Walentynkowo-Popielcowy najjaśniejsze światełko pamięci ...
Zgłoś SPAM
[*]
Zgłoś SPAM
Twoja Mama
Kochany Radku... nie ma Cię z nami 35 miesięcy. Tęsknię za Tobą.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.