Z bólem wspomina się tamten dzień .. jednocześnie wspomnienia są tak silne,
że można ten dzień odtworzyć sekunda po sekundzie.. Ból ten sam.
Światełko Radku!
Zgłoś SPAM
Twoja żona
Radeczku, często zastanawiam się, jak mogło wyglądać nasze wspólne życie-
na pewno byłoby szczęśliwe i pełne miłości, by byłeś wspaniałym mężem
i pewnie byłbyś wzorowym ojcem.Tęsknimy wszyscy za Tobą.
Zgłoś SPAM
Twoja Babcia i Dziadek
Radku, wciąż myślimy o Tobie z bólem, tęsknotą i wielką miłością.
Byłeś naszym pierwszym wnukiem... naszą podporą...
Zgłoś SPAM
Marta Trybuś
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Smutne rocznicowe światełko dla Ciebie Radku...
Zgłoś SPAM
Nieznajoma
Tak wiele osob pamieta o Tobie!
Zgłoś SPAM
[*]
rocznicowe swiatelko dla Ciebie Radku...smutna data....
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
pamięć i modlitwa.......
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Radku pamiętam stale,ale szczególnie w tym smutnym dniu przytulam twoich
bliskich,a Tobie niech pan da spokojny sen,tam gdzie nie ma już bólu
Zgłoś SPAM
Patrycja i Amelka, Ania, Renia i Zdzisław
Zgłoś SPAM
Siostra Daga
Wspomnienia jakbyśmy się widzieli wczoraj, tęsknota jakbyśmy się już
długo nie widzieli. Radku!
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.