✴✴✴ ✴✴✴ ❤️☀❤️☀❤️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
❤️☀❤️☀❤️ ✴✴✴ ✴✴✴
Zgłoś SPAM
Twoja Mama
Dziś Dzień Dziecka Utraconego. Myślę o Tobie z wielkim bólem, jak myśli
każda matka, której dziecko odeszło.
Zgłoś SPAM
ciocia Agata
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
W Dniu Dziecka Utraconego dla Ciebie Radku nasze smutne światełko...
Zgłoś SPAM
Lena Z.
(*)
Zgłoś SPAM
Twoja Mama
Dziś 13-ty października. Myślimy o Tobie, tragicznej smierci, naszym
rozstaniu. Tęsknimy... jest nam smutno. Dlaczego tak się stało?
Zgłoś SPAM
Twoja Mama
Dzisiaj cały dzień myślałam o Tobie, Radku i tej pięknej uroczystości
ślubnej, która miała miejsce dokładnie 4 lata temu. Brakuje mi Ciebie,
Synku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Twoja Mama
Kochany Radeczku, żyjesz wciąż w naszych sercach, choć to już czwarta
jesień, kiedy nie ma Cię wśród nas. Tyle czasu... trudno uwierzyć i trudno
pogodzić się z tym, co się stało i nas rozdzieliło.
Zgłoś SPAM
Nieznajoma
(*)
Zgłoś SPAM
[*]
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
..Nic już nie będzie takie samo,smutek,tęsknota i gorzkie łzy - tylko
wspomnienia pozostały i chwile w których byłeś Ty........Światełko
Pamięci dla Ciebie Radku.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.