Radku,światełko niech wiecznie płonie a następny rok obdarzy Mamunie i
Bliskich spokojem i zdrowiem
Zgłoś SPAM
mama mARTY
Zgłoś SPAM
Twoja Mama
Kochany Radku, zbliża się koniec roku i wciąż przybywa miesięcy od naszej
ostatniej rozmowy. A jednak ból rozstania pozostaje świeży i silny.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
W ostatnią niedzielę roku nasze smutne światełko dla Ciebie Radku...
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
w smutną sobotę światełko dla Radka
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Twoja Mama
Kochany Radku, powoli cichnie świąteczny gwar, ale smutek po Twój odejściu
zawsze będzie wielki... nie tylko wtedy, gdy brakuje Cię przy wigilijnym
stole.
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
...nic, a zwłaszcza to, co drogie i ważne, nie jest nam dane na
zawsze.../B.Rybałtowska/
❤️ Pamięć w Jasnym Płomyku ☀️ i słowach modlitwy ślę Ci do Gwiazd
★••★ ★••★
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.