Na zawsze w naszych sercach Kochani...kiedy Byliście przy nas nie liczyło się
nic...będziemy Was zawsze kochać, będziemy o Was śnić....
Zgłoś SPAM
Amelka Kowalska
Zgłoś SPAM
Twoja Mama
Radku, każde zapalane tu światełko to znak pamięci, a każda łza to symbol
niezgody na to, że Cię z nami nie ma. Drogi Synu, dużo tych łez płynie z
moich oczu...
Radku.....Olga napisała wróć..... tak byśmy pragnęli wszyscy.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Radku..♥..Niech zawsze Ci płonie światełko pamięci otulone miłością i
tęsknotą.... śpij spokojnie.....
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Kiedy tęsknota i ból serca ściska, i łzy się cisną w nasze
oczy...wyciągamy fotografie by Waszym widokiem cieszyć nasze oczy...tylko one
potrafiły Was zatrzymać
Zgłoś SPAM
ciocia Agata
Zgłoś SPAM
Agnieszka Łuszczek
[*]
Zgłoś SPAM
Wanda Zofia Twarda
Zgłoś SPAM
Wanda Zofia Twarda
Zgłoś SPAM
Olga
[*] Wróć...
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Pamięć jest droższa od słów
Zgłoś SPAM
Patrycja Łuszczek
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Światełko pamięci za dzień wczorajszy i na dzisiejszy, mroźny dzień [*][*]
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Światełko mojej pamięci zapalam na ten słoneczny czwartek dla Ciebie
Radku....
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Miłość jest pięknym uczuciem, najpiękniejsze jednak to tęsknota,
wypływająca z miłości...z miłości do was aniołki[*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.