Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Radosław Szczypiński


* 03.07.1987

 

+ 13.03.2015

Miejsce pochówku: Grabów nad Prosną

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (114)
Licznik odwiedzin strony
149253
Zapalone ponad rok temu
Twoja żona
Święta, wraz z Twym odejściem, straciły dla nas radosny charakter. Tak nam Cię brak Radeczku ;*
Zgłoś SPAM
Twój tata
Zmartwychwstały Chrystus daje nam nadzieje na spotkanie z Tobą w niebie.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Wspomnienia pozwalają żyć wiecznie, bo zostają. Wspomnienia są jak przed światem ochrona. Wspomnienia to przed samotnością osłoną.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Świąteczne światełko dla was nasze aniołki kochane, a dla waszych bliskich Zdrowych Spokojnych Świąt
Zgłoś SPAM
ciocia Agata, Kaj i Patryk
Zgłoś SPAM
Amelka Kowalska
Zgłoś SPAM
ciocia Karolina
Radku - przeżywanie radości Wielkiej Nocy jest trudne mając świadomość braku bliskiej osoby. Trzeba ogromnej wiary, by mieć pewność i ufność, że wspólna wieczność przed nami. Jesteśmy w rękach Boga.
Zgłoś SPAM
Patrycja Łuszczek
Zgłoś SPAM
brat Mateusz
Radku, myśl, że nie będzie Cię z nami przy wielkanocnym stole jest taka smutna. Święta bez Ciebie nie są radosne.
Zgłoś SPAM
Lidia Geppert
Zgłoś SPAM
Kolega Maciej
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
....Wielka Sobota....moja pamięć....
Zgłoś SPAM
Twój tata
Trudno smutek wielkopiątkowy zamienić w radość poranka wielkanocnego bez Ciebie mój Synu.
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Twój tata
Panie, daruj nam cząstkę zrozumienia tajemnicy krzyża, który przeznaczyłeś dla każdego z nas.
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
"Dziś Chrystus zstąpił do otchłani, do każdej „otchłani” – także naszych cierpień, poczucia bezsilności, samotności... Jezus zna „otchłań” każdego z nas." Światełko na Wielką Sobotę [*]
Zgłoś SPAM
ciocia Karolina
"Śmierć może położyć kres życiu, lecz nie miłości, gdy prawdziwa miłość jest silniejsza niż śmierć." Radku - dziś Wielka Sobota, myślimy o Tobie!
Zgłoś SPAM
Twoja Mama
Radku, na jednym z nagrobków niedawno przeczytałam: "Żyjemy po to, by umrzeć. Umrzemy po to, by żyć." Nadzieja, że czeka nas wieczność, dodaje nam sił. Bóg sprawi, że się spotkamy. Mocno w to wierzę.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko i modlitwa w Wielki Piątek dla Ciebie Radku......
Zgłoś SPAM
Patrycja Łuszczek
Te chwile, gdy odczuwamy umieranie, cierpienie, możliwe są do przetrwania tylko dzięki Miłości..bo "Miłość wszystko znosi"
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   321   322   323   ...   359   360    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Magdalena Szczypinska
19.12.2015