Święta, wraz z Twym odejściem, straciły dla nas radosny charakter. Tak nam
Cię brak Radeczku ;*
Zgłoś SPAM
Twój tata
Zmartwychwstały Chrystus daje nam nadzieje na spotkanie z Tobą w niebie.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Wspomnienia pozwalają żyć wiecznie, bo zostają. Wspomnienia są jak przed
światem ochrona. Wspomnienia to przed samotnością osłoną.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Świąteczne światełko dla was nasze aniołki kochane, a dla waszych bliskich
Zdrowych Spokojnych Świąt
Zgłoś SPAM
ciocia Agata, Kaj i Patryk
Zgłoś SPAM
Amelka Kowalska
Zgłoś SPAM
ciocia Karolina
Radku - przeżywanie radości Wielkiej Nocy jest trudne mając świadomość
braku bliskiej osoby. Trzeba ogromnej wiary, by mieć pewność i ufność, że
wspólna wieczność przed nami. Jesteśmy w rękach Boga.
Zgłoś SPAM
Patrycja Łuszczek
Zgłoś SPAM
brat Mateusz
Radku, myśl, że nie będzie Cię z nami przy wielkanocnym stole jest taka
smutna. Święta bez Ciebie nie są radosne.
Zgłoś SPAM
Lidia Geppert
Zgłoś SPAM
Kolega Maciej
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
....Wielka Sobota....moja pamięć....
Zgłoś SPAM
Twój tata
Trudno smutek wielkopiątkowy zamienić w radość poranka wielkanocnego bez
Ciebie mój Synu.
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Twój tata
Panie, daruj nam cząstkę zrozumienia tajemnicy krzyża, który przeznaczyłeś
dla każdego z nas.
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
"Dziś Chrystus zstąpił do otchłani, do każdej „otchłani” –
także naszych cierpień, poczucia bezsilności, samotności... Jezus zna
„otchłań” każdego z nas."
Światełko na Wielką Sobotę [*]
Zgłoś SPAM
ciocia Karolina
"Śmierć może położyć kres życiu, lecz nie miłości, gdy prawdziwa
miłość jest silniejsza niż śmierć." Radku - dziś Wielka Sobota,
myślimy o Tobie!
Zgłoś SPAM
Twoja Mama
Radku, na jednym z nagrobków niedawno przeczytałam: "Żyjemy po to, by
umrzeć. Umrzemy po to, by żyć." Nadzieja, że czeka nas wieczność,
dodaje nam sił. Bóg sprawi, że się spotkamy. Mocno w to wierzę.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko i modlitwa w Wielki Piątek dla Ciebie Radku......
Zgłoś SPAM
Patrycja Łuszczek
Te chwile, gdy odczuwamy umieranie, cierpienie, możliwe są do przetrwania
tylko dzięki Miłości..bo "Miłość wszystko znosi"
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.