Każdy powrót z pracy jest wypełniony myślami o Tobie ;*
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Chrystus zmartwychwstał i Ty Radku razem z Nim
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Pamiętam.....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
”*°•♥•°*”♥ Są wspomnienia, które nigdy nie odejdą..Są rany,
które się nigdy nie zabliźnią..Są ślady łez, które nigdy nie
wyschną..♥”*°•♥•°*”Światełko i modlitwę zostawiamy
”*°•♥•°*”
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"Łzy nie są oznaką naszej słabości ,ale dowodem na to ,że nasze serce
nie wyschło"..aniołeczki nasza pamięć :"
Zgłoś SPAM
ciocia Karolina
Radku - światełko dla Ciebie!
Zgłoś SPAM
Twoja Mama
Radku, myślimy o Tobie codziennie, a Ty wspierasz nas z nieba. Mamy tego
pewność, że jesteś naszym Aniołem.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
((♥))
Zgłoś SPAM
Olga
[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
✿ ((░)) ✿Pamięć jest wieczną miłością✿ ((░)) ✿ Pozostawiamy
więc ślad wraz z promyczkiem i modlitwą✿ ((░)) ✿Odpoczywajcie w
spokoju✿ ((░)) ✿ Tęsknimy okrutnie✿ ((░)) ✿
Zgłoś SPAM
Wanda Zofia Twarda
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tęsknota dręczy wszystko smuci. W sercach Was obraz maluje...Już mamy tylko
jeden cel,który wszystkie inne przysłania,stać na straży pamięci,ochraniać
wspomnienia od zapomnienia
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.