Dni są takie szare, straciły blask...w oczach błyszczą łzy...serce
ucichło...ogień zgasł...Kochani tęsknimy tak bardzo....[*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(❤) (♥)(❤)Nie ma chwil,których nie warto pamiętać (❤)(♥)(❤) nie
ma dni, których nie warto wspominać (❤)(♥)(❤) nie ma ludzi, których nie
warto kochać. (❤)(♥)(❤) Światełko i modlitwę zostawiamy(❤)(♥)
Zgłoś SPAM
Twoja żona
Kochany Radeczku, dziś byłam w tylu miejscach, które wspólnie
odwiedziliśmy i myślałam jak pięknie by było mieć Cię obok siebie. .
tęsknię :(
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Twoja Mama
Byłeś radością, słońca promieniem. Byłeś miłością, serca drżeniem.
Jesteś tęsknotą i ciszą o zmroku.Jesteś wspomnieniem i perłą w oku.
Zgłoś SPAM
siostra Daga
popatrzeć sobie na Ciebie, nie na zdjęcie, nie na filmik, tylko jak mówisz,
jak gestykulujesz. 13 miesięcy :((((
Zgłoś SPAM
ciocia Karolina
Ta trzynastka..... Radku, tego dnia spotkało Cię coś niewyobrażalnego dla
nas. Trudno myśleć o tej dacie inaczej, niż o najgorszym dniu w naszej
rodzinie.
Zgłoś SPAM
Twoja Olga
Już nigdy nie będzie tak samo... Przesyłam dużo myśli i czekam na znak [*]
Zgłoś SPAM
Patrycja Łuszczek
Zgłoś SPAM
Twój Dziadek
Radku, każdy trzynasty jest bolesny i przygnębiający. Bardzo nam Ciebie
brakuje.
Zgłoś SPAM
Twoja Babcia
Radeczku, dziś tęsknimy jeszcze bardziej niż zawsze, choć co dzień serce
pęka z żalu i bólu...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Kolejny trzynasty okrutny...pamiętam Radku kochany...
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿŚwiatełko i modlitwę
zostawiamyڰۣڿ☻ ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ Odpoczywaj w
spokoju ڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ Niech Dobry Bóg
zawsze Cię za rękę trzyma ڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─
─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Bez Was nasze życie pękło na drobne kawałki,to ból myśli,mrok duszy i
cierpienie…zapadła cisza z zgiełku świata...(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Tadzia W
Pamięć i modlitwa dla Ciebie Radku
Zgłoś SPAM
Twoja Mama
Radku, jutro 13 miesięcy od Twojej tragicznej śmierci. A ja tak bym chciała
usłyszeć Twój głos, spojrzeć na Ciebie, zobaczyć, jak biegniesz po
schodach, podać Ci obiad i wyprasować koszulki...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Radku..♥..
Zgłoś SPAM
*❤* *❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdzie Jesteście Aniołki? czy tam, gdzie łąki wiecznie zielone, tam, gdze
zawsze świeci słońce, tam, gdzie czas stoi w miejscu, tam, gdzie szczęściu
nic nie grozi....
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
♡°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ˜♡ ♡°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ˜♡ Światełka za dni
mojej nieobecności. Codzienność czasem nas przerasta
♡°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ˜♡ ♡°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ˜♡
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.