Weekendy majowe były czymś, na co oboje czekaliśmy z utęsknieniem planując
kolejną wycieczkę. Już nie możemy się tym cieszyć. Myślę często o
tym,jak się teraz masz na drugim świecie..
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Śpij Spokojnie Radku światełko pamięci (*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°)WIARA - POZWOLI TRWAĆ... (°)(♥)(°)... NADZIEJA - ZMNIEJSZY
ODLEGŁOŚĆ(°)(♥)(°)... MIŁOŚĆ - NIGDY NIE
USTANIE(°)(♥)(°)...ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY...(°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko Pamięci dla Ciebie Radku...[*]
Zgłoś SPAM
ciocia Agata
Zgłoś SPAM
Twoja Mama
Kiedy jest mi smutno i źle, zwracam się do Boga. Najczęściej przychodzą mi
na myśl słowa: "JEZU, TYŚ MĄ NADZIEJĄ." Radku, jak jest w niebie
?
Zgłoś SPAM
ciocia Karolina
Radku - gdzie jesteś? co myślisz? co czujesz? ludzkie pytania, które wydają
się proste i takie zwyczajne.... pozostają bez odpowiedzi.
Zgłoś SPAM
Patrycja i Amelka
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Bólu serca nic nie uleczy, Radku, pokój Twej duszy
Moja pamięć na ten mroźny, czwartkowy poranek.....
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Czas biegnie, bo los tak chce, żal i smutek dręczą nas...gdziekolwiek
jesteśmy, cokolwiek robimy zawsze pamiętamy i myślimy o Was Kochani.❤.
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Cicho drzewa szumcie, dzieci nam nie budzcie .Niech Ich dusza szczęśliwa u
Boga odpoczywa. Modlitwy szept i światełka blask dla Was Kochani (**) (**)
Zgłoś SPAM
ciocia Karolina
Radku, ciekawa byłabym Twojej opinii na temat obecnej rzeczywistości. Tak
strasznie żal, że nie dane nam będzie porozmawiać o tym. Światełko dla
Ciebie.
Zgłoś SPAM
Twoja Babcia
Radku, moje myśli wciąż biegną ku Tobie, kiedy tylko spojrzę na Twoje
łagodne oczy ze ślubnej fotografii.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.