Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Radosław Szczypiński


* 03.07.1987

 

+ 13.03.2015

Miejsce pochówku: Grabów nad Prosną

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (114)
Licznik odwiedzin strony
149328
Zapalone ponad rok temu
ciocia Karolina
Radku - pamięć, tęsknota i smutek. Światełko dla Ciebie!
Zgłoś SPAM
siostra Daga
dlaczego musiałeś nas zostawić? czemu akurat tak się stało...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Czas nie leczy tych ran,on tylko przyzwyczaja do bólu...w naszych sercach na zawsze...Światełko i modlitwa dla Ciebie Radku kochany...
Zgłoś SPAM
Twoja Mama
Radku, dziś deszcz mocno pada. A może to niebo płacze wraz z nami ?
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(♥ ⋰◉⋱ ♥ )Śmierć boli nie tych, którzy odchodzą, lecz tych, co wśród żywych pozostają.(♥ ⋰◉⋱ ♥ )Światełko i modlitwę zostawiamy (♥ ⋰◉⋱ ♥ ) Tęsknimy (♥ ⋰◉⋱ ♥ )
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Moja pamięć....
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Czas wszystko zabiera Bo zabrać jest w stanie Lecz nigdy nie zabierze tego,co w sercu zostanie(*)
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Siostra Daga
Twoich opinii tak nam brak:(
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Twój tata
Dzisiaj byłbyś dumny z Polski, Ty taki gorący patriota. Aż chce się być lepszym, również dla własnej Ojczyzny.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Maryjo Królowo Polski módl się za Radka
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[♥][♥][♥] Oby był ten Lepszy Świat gdzie się wszyscy spotkamy.[♥][♥][♥]. ..Światełko i modlitwę zostawiamy...[♥][♥][♥]] Tęsknimy [♥][♥][♥] . Odpoczywajcie [♥][♥][♥].. Aniołki [♥][♥][♥]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Miłość jest nieśmiertelna. A pamięć i wspomnienie wieczne - w sercu...( dziękuję za pamięć o mych bliskich)
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Deszczu krople na oknie,jak łzy na matczynej twarzy,a ona ciągle nie umie o swym Synu przestać marzyć.Patrzy na deszcz,na ulicę,ludzi i tak by chciała bardzo swego Syna ze snu zbudzić
Zgłoś SPAM
ciocia Karolina
Zanieśliśmy Ci wczoraj białe tulipany - tyle kwiatów u ciebie.... smutne ale i w niezwykłe. Trudno nadal uwierzyć, że tylko to możemy zrobić... i modlić się o spotkanie.
Zgłoś SPAM
Lena Z.
Zgłoś SPAM
Twoja Mama
Radku, kto nam odpowie na tyle trudnych pytań i to najważniejsze: czy tak musiało się stać ?
Zgłoś SPAM
siostra Daga
tęsknimy :((((
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   303   304   305   ...   359   360    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Magdalena Szczypinska
19.12.2015