Zawsze będziesz między nami,w pamięci i sercach pozostaniesz...Światełko i
modlitwa dla Ciebie Radku kochany..
Zgłoś SPAM
*❤* *❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ciałem nieobecni...w naszych myślach, sercach, wspomnieniach Zostaliście, w
każdej sekundzie życia naszego tchnienia Jesteście jak dawniej ciągle
obecni....
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
`•*❤*•.•*❤*•.•*❤*•.•*❤*••*❤*•`Pamięć jest
podporą życia i nie daje zapomnieć naszym sercom o najbliższych, którzy
odeszli.Światełko i modlitwę
zostawiamy.`•*❤*•.•*❤*•.•*❤*•.•*❤*••*❤*•
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Dla Ciebie Radku światełko...
Zgłoś SPAM
Twoja Olga
Radku planujemy wakacje i tak mocno się czuję brak organizatora jakim byłeś
Ty. Dlaczego nie zdążyłeś odwiedzić mnie w Warszawie?
Zgłoś SPAM
ciocia Agata
Zgłoś SPAM
Twoja Mama
Kochany Radku - mija tydzień za tygodniem, a ciężar naszej żałoby coraz
większy.Jedynym marzeniem byłby powrót do dni sprzed 13 marca 2015 r.Jacy
jesteśmy bezsilni...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Bez Was nasze życie pękło na drobne kawałki,to ból myśli,mrok duszy i
cierpienie…zapadła cisza z zgiełku świata...(*)
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Najjaśniejsze światełko mojej pamięci na ten pochmurny poniedziałek.....i
za dni mojej nieobecności..... dla Ciebie Radku....
Zgłoś SPAM
ciocia Karolina
Radku - biegniemy rano do obowiązków, musimy żyć i wykonywać codzienne
czynności... co u Ciebie? jak wygląda Niebo i czy tęskni się na Ziemie?
Światełko dla Ciebie - w pochmurny, majowy dzień.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Przemka Jakubczyka
[*] [*] [*]
Zgłoś SPAM
Twoja żona
Kochany Radeczku, mijają dni a ja ciągle czekam, aż obudzę się z tego
strasznego snu... Jedyne co nam pozostało, to zrobić wszystko, aby spotkać
się z Tobą w niebie, bo Ty na pewno tam jesteś.
Szczęście trwa tak krótko, cieszmy się chwilą...potem cisza, telefon milczy
tak długo...każda chwila z Wami zapisana w sercach jak niezapomniany sen
Ukochani...
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Dla tych którzy odeszli w nieznany świat, płomień na wietrze , kołysze
wiatr, dla nich tyle kwiatów pod cmentarnym murem, i niebo wiosenne u góry.
Modlitwy szept , światełka blask posyłam Ci Radku.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.