Są łzy, co jak ogień palą, Są serca, które się nigdy nie żalą, Są
winy, na które nie ma sędziego, Więc kiedy płaczę, nie pytaj, dlaczego.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Na krótki czas żegnaj nam, bo i nas Bóg powoła tam
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
„Niełatwo jest żyć po śmierci. Czasem trzeba na to stracić całe
życie.”
Zgłoś SPAM
ciocia Karolina
Radku, tak byłoby dobrze, gdybyś był teraz z nami. Światełko do Ciebie!
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"...I choć odeszli, wciąż żyją w nas W naszych sercach i
wspomnieniach. Zostaną tam przez cały czas Naszego, ludzkiego istnienia."
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
dziadek Walerian
Zgłoś SPAM
brat Mateusz
Zgłoś SPAM
Amelka i Patrycja
Zgłoś SPAM
Amelka Kowalska
Zgłoś SPAM
Twoja żona
Radeczku, to już 15 miesięcy, a ja ciągle myślę że jeszcze przed chwilą
byłeś z nami i trzymałeś mnie za rękę
Zgłoś SPAM
ciocia Agata
Zgłoś SPAM
❤*❤*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Niech promienny uśmiech księżyca rozświetla Wam drogę do szczęścia i
spokoju....czuwajcie nad nami Aniołki Kochane, bez Was nie ma już nic...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
..Gdy smutek boli,a słowa zbyt małe by rozpacz wypowiedzieć - zostaje tylko
milczenie pełne gorących łez i bliskość osieroconych serc...Światełko i
modlitwa dla Ciebie Radeczku.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.