Cała moja nadzieja u Boga mojego ,że Cię obdarzy radością życia wiecznego.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[۞۞۞]❤️❤️❤️[۞۞۞] Światełko i modlitwę zostawiamy
[۞۞۞]❤️❤️❤️[۞۞۞]
Zgłoś SPAM
ciocia Karolina
Radku - tak smutno, że nie możesz być po tej stronie. Wierzymy, że jesteś w
Niebie, że jest Ci tam dobrze ale po ludzku żal i tęsknota nieustanna nam
towarzyszy. Światełko nasz Aniele!
Zgłoś SPAM
Twoja Mama
Tylu młodych cieszy się na krakowskich Błoniach ... a Ciebie nie ma z nami,
nie ma wśród nich !
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
Siostra Daga
Nie ma Cię już tak długo...
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
brat Mateusz
Radku, dziś wyjeżdżam na ŚDM. Będę myślał o Tobie, a Ty mnie wspieraj.
Zgłoś SPAM
Twoja Mama
Radku, oglądam relacje z ŚDM... i jestem smutna, że Tobie nie było dane
pojechać do Krakowa.
Radku... ilu Was tam młodych, pięknych i pełnych planów, których wezwano do
innego świata? Jesteście razem, co robicie? Wielkie światełko do Ciebie!
Tęsknimy!
Zgłoś SPAM
ciocia Karolina
Radku - Papież Franciszek powiedział dziś o młodym 22-letnim Maćku, który
chciał żyć ale jest już w niebie. To tak jak Ty Radku - chciałeś i nie
było Ci dane. "Życie takie jest...." gorzka prawda....
Zgłoś SPAM
Twoja żona
W telewizji właśnie leci czas honoru- zawszę gdy go widzę to myślę tylko o
Tobie;*
Zgłoś SPAM
Twoja żona
Tak trudno pogodzić się z tym, że pozostały mi już tylko wspomnienia z tych
najpiękniejszych chwil w moim życiu spędzonych z Tobą.Zastanawiam się
często, jak będzie wyglądało nasze spotkanie?
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.