:♥:..NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH..:♥:..Światełko z modlitwą dla Ciebie
Radku kochany..
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Tyle czasu mnie nie było komputer w naprawie pamiętałam światełko(*)
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Światełko i modlitwa dla Ciebie Radku, babci Halinki i wujka Jana
Zgłoś SPAM
siostra Daga
taki żal!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
✿─═◕ ❤️ ◕═─✿ Światełko i modlitwę zostawiamy✿ ─═◕
❤️ ◕═─✿─═◕ ❤️ ◕═─ Dziękuję za światełka i
pamięć podczas mojego pobytu w szpitalu✿ ─═◕ ❤️ ◕═─✿
Zgłoś SPAM
Twoja Mama
Radku, opłakujemy od wielu miesięcy rozstanie z Tobą, później z babcią
Halinką... a od wczoraj z wujem Janem - Twoim ojcem chrzestnym. Prosimy Boga,
by dał nam możliwość spotkać się w niebie.
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Przemka Jakubczyka
[*] [*] [*]
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Piątkowe światełko Radku kochany...
Zgłoś SPAM
ciocia Karolina
Radku,powinieneś tu być z nami.... powinieneś grać w piłkę na plaży,
bawić się i pływać. Jesteśmy sami i na dodatek to dzień samych smutnych
wiadomości. Światełko dla Ciebie
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
[[♥]]..ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA.
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
MARZENIA O WAS MALUJĄ OBRAZY PĘDZLEM TĘSKNOTY CODZIENNIE PO TYSIĄC
RAZY-ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAM (**)
Zgłoś SPAM
Twoja żona
Radeczku, dookoła nas jest tyle cierpienia i tak trudno jest nam to
zrozumieć. Wiem, że opiekujesz się nami jak tylko możesz :*
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
W krainie radości niech Twa dusza gości Radku.Amen.
Zgłoś SPAM
Olga
Radku jutro wyjeżdżamy na wakacje. Ponownie bez Ciebie... Wierzę jednak, że
towarzysz mi każdego dnia.. :(
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.