.♥. ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA DLA CIEBIE RADKU .♥.
Zgłoś SPAM
siostra Daga
ciągle w myślach
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Twój Brat
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Cieszmy się chwilą, która mija, szczęście jest krótkie jak spojrzenie, jak
uścisk dłoni, jak gwiazdy błysk w południe nocy...trwa krótko, a potem jest
cierpienie...pamiętamy
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
...a łzy wciąż płyną i dni tak okropnie puste... RADKU ...
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
•*´¯`✿─═◕ ❤️ ◕═─•*´¯`✿─ Światełko i modlitwę
zostawiamy •*´¯`✿─═◕ ❤️ ◕═─•*´¯`✿─•*
Zgłoś SPAM
Twoja Mama
Radku, ja też pytam, jak Twoja Żona: dlaczego, dlaczego...
Zgłoś SPAM
Twoja żona
Radeczku, każdej niedzieli towarzyszy żal, że już nigdy nie zjemy razem
obiadu, ani nie pójdziemy na spacer. Dlaczego Bóg wybrał akurat Ciebie i
pozbawił tyle osób radości?
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Czy nadejdzie kiedyś spokój? Kiedy spojrzę w przód bez strachu? Zawsze chyba
już tak będzie aż miękkiego zaznam piachu. Obok mego spocznę dziecka,
duszą będę już daleko. Tam gdzie szczęście (*)
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
✿•*´¯`✿─═◕ ❤️ ◕═─•*´¯`✿ Światełko pamięci
✿•*´¯`✿─═◕ ❤️ ◕═─•*´¯`✿
Zgłoś SPAM
rodzice Tadzia W
Radku, modlimy się za Ciebie i twoich bliskich płaczących
Zgłoś SPAM
Babcia i Dziadek
Radku, ze łzami w oczach wspominamy wszystkie piękne chwile, gdy mogliśmy
cieszyć się, mając Ciebie - pierwszego wnuka...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘
Kochany Radku - taki piękny koniec wakacji, ciepło, pogodnie... nie możesz
podziwiać życia z nami.... tak bardzo nie możemy się z tym pogodzić.
Światełko do Ciebie!
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.