Czas płynie i płynie..A nam wciąż Ciebie brakuje...Cały czas w naszej
głowie plącze się pytanie...Dlaczego dlaczego to właśnie Ty..Dlaczego tak
szybko musieliśmy się pożegnać..Tęsknimy Kochani (*
Zgłoś SPAM
RODZICE I BRAT PIOTRKA PIETRZAK
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Radku, tylko wierna żona i matka trwa do ostatka i serca ich ból przenika, gdy
syna nie spotyka
Radku - nieustannie wspominam Cię i myślę jak inaczej a jednocześnie
normalnie byłoby, gdybyś nadał był z nami. Światełko do Ciebie!
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Pomiędzy nami wciąż mieszkają Ci , o których pamięć tak troskliwie
dbamy... ♥ ..:"(!..Kochamy..Tęsknimy..Pamiętamy..!
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdyby tak można było...ujrzeć Was choćby z oddali...klepsydrę czasu
odwrócić, smutek za burtę wyrzucić, żeglować na koniec świata, odnależć
stracone lata...zatopieni w tęsknocie
Zgłoś SPAM
Twoja Mama
Radku, mówi się, że ludzie w nieszczęściu szybciej się starzeją. Jaka ja
się często czuję stara i doświadczona. Nie da się pogodzić z tym, co nas
spotkało.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.