Dla Ciebie Radku kochany bardzo smutne światełko...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic...:*:...:*:...:*:...
Piątkowe światełko pamięci dla Ciebie RADKU ...[*]...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Kochamy Was łzą,bolącymi od tęsknoty sercami,całym życiem...Kochamy was
nasze skarby -serdecznie dziękuje za pamięć mych bliskich podczas mej
nieobecności(pobyt w szpitalu)
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jak wątłe życie nie myślimy o tym w biegu spraw naszych...w jednej chwili
śmierć nam odbiera okruchy marzeń i cóz pozostaje,kiedy pęka serce???w
uszach dudni pytanie dlaczego???
Zgłoś SPAM
Twoja żona
Radeczku, każdy deszczowy dzień przypomina o Twoim wypadku, o Twojej śmierci
i pustce która nas otacza :(
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Radku pamiętam, każdego dnia pamiętam. Światełko i modlitwę zostawiam
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę
zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Najjaśniejsze światełko pamięci dla Ciebie RADKU w ten pochmurny i deszczowy
dzień ...
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
.♥.Kochamy..Tęsknimy..Wspominamy.♥...Światełko Pamięci i modlitwa dla
Ciebie Radku.
Zgłoś SPAM
ciocia Agata
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•----♥---•♥=♥=♥•---♥----•Światełko i modlitwę
zostawiamy..•----♥---•♥=♥=♥•---♥----•
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Moja modlitwa i pamięć
Zgłoś SPAM
ciocia Karolina
Radku - kolejne dni mijają, jesień już nastała i zbliża się 1 listopada.
Tęsknimy za Tobą bardzo, zapalając kolejne lampki, modląc się - mocno mamy
Cię w sercu. Światełko!
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.