Radku za wcześnie odszedłeś od nas z Tobą marzenia i sny. Dla Ciebie
miłość i kwiaty. Dla nas Tęsknota i łzy. Światełko pamięci w Dniu
Dziecka Utraconego.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Ileż łez wypłakać można, ileż westchnień z serca wyrwać? łez jest może
nieskończone... westchnień niebo niespełnione...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Ileż łez wypłakać można, ileż westchnień z serca wyrwać? łez jest może
nieskończone... westchnień niebo niespełnione...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Światełko najjaśniejsze w Dniu Dziecka Utraconego (*) Dla Ciebie Radku...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☀◕◕═════♣♣═════◕◕☀ Modlitwy szept i
światełka blask na znak naszej nieustannej
pamięci☀◕◕═════♣♣═════◕◕☀
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota przesiąknięta goryczą, oczy mokre, myśli krzyczą....po drugiej
stronie przeżyjemy to, co dane nie było...wypatrujemy gwiazdki...Eden dla
nas otwarty, wierzymy, że czekacie...bo my czekamy
Radku - trzynasty.... przypomina ten tragiczny dzień, który zmienił wszystko.
Światełko do Ciebie!
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Czasem cały świat oznacza mniej,niż jeden człowiek którego brak;
Światełko i modlitwa dla Ciebie Radku..*(♥)*..
Zgłoś SPAM
Twój dziadek
Radku, dbam o światełka na cmentarzu i w miejscu wypadku. Niech zawsze
płoną, byś wiedział, jak bardzo nam smutno i źle bez Ciebie.
Zgłoś SPAM
Twoja babcia
Dziś odmawiając różaniec, myślałam o Tobie. Zresztą tak jest codziennie.
Radku, brakuje nam Ciebie. Bardzo brakuje.
Zgłoś SPAM
Twoja mama
Kochany Synu ! Chęć spotkania się z Tobą jest taka silna. Odchodzi, lecz
zaraz wraca ze zdwojoną siłą. Czy Ty też za nami tęsknisz ? Przyjdź -
chociaż we śnie !
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.