Patrzę na Twoje zdjęcia, takie wyraziste, takie realne, nic, tylko
uśmiechnąć się do Ciebie i przytulić i nie pojmuję, że już Cię nie
dotknę, nie porozmawiam z Tobą...
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama Karolinki -babcia Jędrusia
W smutne Zaduszki ...dla Ciebie Radku
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Jarek Kukuła
Zgłoś SPAM
Anna Weber
Zgłoś SPAM
ciocia Agata
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥=♥=♥♥=♥=♥ Modlitwa i światełko ,w ten Dzień Zaduszny
♥=♥=♥♥=♥=♥
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
siostra Daga
dzisiaj jechałam Twoją ostatnią drogą, którą jechałeś, bo byłeś
ciągle dla innych. nigdy nie zrozumiem, co tam się stało... [*]
Zgłoś SPAM
Twoja żona
Kochany Radeczku, wszystko bym oddała za choć jedną rozmowę z Tobą...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Światełka pamięci niech przypominają, że dobre myśli zawsze są blisko
Was, niech wieczne szczęście i spokój otulają Was każdego dnia...a my
tęsknimy tak bardzo Kochani
Zgłoś SPAM
Rodzice Przemka Jakubczyka
Nasza pamięć i modlitwa... [*] [*] [*]
Zgłoś SPAM
ciocia Agata, Patryk i Kai
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
RADKOWI w dniu 1 listopada 2016r. moja pamięć i modlitwa ...
Zgłoś SPAM
Halina Nowak z rodziną
Zgłoś SPAM
Twoja Mama
Kochany Radku, cmentarz o zmroku jest tajemniczy, przejmujący, a każdy płomyk
znakiem miłości. Wiele ich na Twoim grobie... i wiele, smutnych, załzawionych
twarzy. Tyle osób wciąż Cię kocha.
Zgłoś SPAM
Twój Dziadek
Kochany Radku, odkąd nie ma Cię z nami, 1 listopada jest dniem wielkiego
smutku i refleksji nad przemijaniem tego świata.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.