Radku, w tych dniach szczególnie myślimy i wspominamy tych, którzy
odeszli....Ciebie mamy codziennie w sercach i codziennie zastanawiamy się
dlaczego... mimo to, listopadowe dni są jeszcze smutniejsze
Tyle zniczy na Twoim grobie - małe, średnie, duże... Przynoszą je Ci,
których lubiłeś, kochałeś, którzy - jak my - są w żałobie. Radku -
nigdy nie przypuszczałam, że będę stać nad grobem dziecka !!!
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.