Życie szybko przemija... Czas się nie zatrzymuje... Pamięć pozostaje...
Serce ciągle czuje... Wspomnienie, choć bolesne... Zapomnieć nie pozwala...
Uczucie nie wygasa... Pozostaje wiara...
Radeczku, w ciągu dnia praca i obowiązki zajmują moje myśli, lecz wieczorem
gdy zaplam świeczkę i patrzę na jej płomień, myślę o tym, że powinieneś
być tu ze mną. Wspólne życie byłoby takie piękne :(
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
_[♥]_...Najjaśniejsze światełko naszej pamięci dla Ciebie Radku.
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Radku światełko pamięci na środę niech Ci płonie
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Życie smutne...zamglone łzami...pozbawione marzeń...i tego co
najcudowniejsze...Dziecka...(♥)(♥)(♥)...
..Bóg dał i Bóg wziął,taka była wola Jego. I tylko serce zbolałe uparcie
wciąż pyta....dlaczego? dlaczego? dlaczego?..Światełko Pamięci dla Ciebie
Radku kochany..[♥]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Kiedy zamiera wokół nas w ciszę zaklęty świt ... I ten sam ... obcy czas,
puste dni ...Gdy Ci zabiera kogoś czas rozpaczą sięgasz gwiazd[*][*]
Zgłoś SPAM
Twoja Mama
Radku, kiedy zapada jesienny zmrok i sama spędzam wiele godzin, w oczekiwaniu
na powrót Taty, myślę o Tobie najwięcej... a nawet czuję, że jesteś tu,
blisko mnie...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.