Radku...grudzień - rozmawiamy o świętach, kolejnych bez Ciebie. Patrzę na
twoje zdjęcie kiedy dla młodszego kuzyna stałeś się Mikołajem, na Twój
uśmiech,tak strasznie żal i tęskno. Światełko Aniele!
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
...słowa nie są już ważne tak jak kiedyś ! ...Najważniejsza jest
PAMIĘĆ... Twojej pamięci RADKU ...
Zimny wieczór. Myślę o Tobie i... zawsze stawiam to samo pytanie: czy tak
miało się stać?! Czy to przeznaczenie? Czy nie było możliwe, byś uniknął
tej tragedii?
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
((**)) ((**))
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Grudniowe, smutne i zapłakane deszczem światełko pamięci ...[*]...
01.12.2016r. ...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.