((❤))((❤))((❤)) KTO ŻYJE w sercach tych, którzy pozostają NIE
UMIERA((❤))((❤))((❤)) Światełko i modlitwę zostawiamy
((❤))((❤))((❤))
Zgłoś SPAM
Donata
wigilijne swiatelko dla Ciebie....
Zgłoś SPAM
Lena Z.
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Radku........Twoim bliskim życzymy
zdrowych,spokojnych,pełnych nadziei Świąt Bożego Narodzenia.
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Niech pamięć po Tobie będzie zawsze tak piękna jak teraz.Spoczywaj w
spokoju. [*] .Dziękuje Twoim bliskim za zapalone światełka i pamięć dla
naszego Sebka.
Zgłoś SPAM
ciocia Karolina
Radku, im bliżej świątecznego wieczoru, tym mocniej powraca myśl o tym, że
nie usiądziesz z nami do wigilijnego stołu. Wierzę, że będziesz w naszych
sercach, myślach i rozmowach. Światełko!
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę
zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
Twoja żona
Radeczku, za 2 dni usiadziemy do wigilijnego stołu, ale zamiast się tym
cieszyć to myślę, jak będzie nam ciężko przeżyć kolejne święta bez
Ciebie :(
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Amelka Kowalska
Zgłoś SPAM
mama Bartusia Szczyba
"A nadzieja znów wstąpi w nas.Nieobecnych pojawią się cienie.Uwierzymy
kolejny raz w jeszcze jedno Boże Narodzenie.I choć przygasł świąteczny
gwar.Bo zabrakło znów czyjegoś głosu.Przyjdź tu do nas...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕❤️◕═════♣☀♣═════◕❤️◕ Modlitwy szept i
światełka blask na znak naszej nieustannej
pamięci◕❤️◕═════♣☀♣═════◕❤️◕
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
ciocia Karolina
Radku - cały dzień o Tobie myślę. Dziś mi się śniłeś ale Cię nie
widziałam - był to jednak ogrom emocji wokół Twego odejścia na zawsze.
Nawet sny nie wyjaśniają dlaczego i po co. Tylko żal pozostaje.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.