Dziś po raz drugi mi się przyśniłeś. Tak mocno mogłam Cie przytulić.
Tylko dlaczego byleś smutny?
Zgłoś SPAM
Nieznajoma
Zgłoś SPAM
Patrycja
Zgłoś SPAM
Małgosia- żona Pawła Kierepki
Światełko dla Ciebie Radku ale i dla tych, którzy zostali tu, aby rozpaczać
i tęsknić. O nich też pamiętajmy. Dziękuję za opiekę ♥
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Straciliśmy,co było dla nas najważniejsze.Straciliśmy,wszystkie chwile
najpiękniejsze.W naszych sercach na zawsze Was mamy......Światełko i modlitwa
dla Ciebie Radku kochany..♥..
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Łzy nasze jak paciorki różańca dla Ciebie Radku
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Twojej pamięci Radku...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber.
Nasza pamięć i modlitwa na smutną pazdziernikową niedzielę.
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
siostra Daga
w myślach. bardzo [*]
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
" Gdyby łzy mogły budzić z grobu zmarłych,a miłość mogła zburzyć
śmierci wrota,one by ciebie z mogiły wydarły,bys mógł snuć nić swego
żywota"
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci...
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Dziś niebo płacze razem z nami Nasze Dzieci. Światełko Pamięci na sobotę
Radku
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
Twój tata
Codziennie myślę jak by to było wspaniale gdybyś był nadal z nami. Jaki
byłbym szczęśliwy móc Cię choćby zobaczyć. Ale wiem, że to się kiedyś
stanie. Ta wiara pomaga mi bardzo.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.