"Usiądź blisko o dłoń
Narwij słów jak żonkili
I opowiedz nasz film
Bym go przeżyć mógł znów
(...)
Ja wybłagam wśród chmur
Byś tu czasem mógł wpaść"
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie ma Was wśród nas, choć tęskno nam za Wami...uśmiechacie się zza nieba
kręgu, bo kiedyś, gdy skończy się świat, spotkamy się wsród jasnych nieba
łąk...Ukochani
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Piotrusiu, czas nie leczy ran
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Choć tak daleko od siebie,że ani Was dotknąć,ani uścisnąć,to sercem i
myślą zawsze przy Was jesteśmy.... (▄]] »̯̆◊̯̆« ♥ »̯̆◊̯̆«
(▄]] Światełko i modlitwa dla Ciebie (▄]] »̯̆◊̯̆« ♥
»̯̆◊̯̆« (▄]]
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy. Codziennie pamiętamy.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk z rodziną
Jesteś w każdej myśli, jesteś z nami choć Cię nie ma... dusza Twa
uleciała w niebieskie przestworza, ona wieczną jest i nie zniszczy jej nawet
śmierć... życie to krótki film...
Zgłoś SPAM
Babcia Ewa i Dziadek Tadziu
Pozostaniesz na zawsze w sercach Tych, którzy Cię Kochali...Światełko
Pamięci kochany wnuczku[*]
Zgłoś SPAM
Mama Tata Brat
Myślimy o Tobie każdego dnia... staramy się wierzyć, że jeszcze kiedyś
się spotkamy. Wiemy, że jesteś teraz w lepszym miejscu niż my
wszyscy-kiedyś do Ciebie dołączymy... do zobaczenia.
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
„Odszedłeś cicho i bez pożegnania, jak ten co nie chce swym odejściem
smucić, jak ten co wierzy w chwili rozstania, że niebawem ... wróci.”
Zgłoś SPAM
Mama Pawła Niemczyka
Światełko pamięci
Zgłoś SPAM
Babcia Ewa i Dziadek Tadziu
Pamiętamy Tęsknimy Kochamy[*]
Zgłoś SPAM
Mama Tata Brat
Kochamy Cie nawet jak tutaj nie jesteśmy skarbie[*]
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Tęsknimy za Tobą Aniołku [*]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
[[▄)(✬)(▄]] Dużo Łask Bożych.Modlitwa i Światełko do Nieba
[[▄)(✬)(▄]]
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza
Spadła kartka z kalendarza...znów bez Was minął dzień...tak bardzo
tęsknimy Kochani.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie zatarte w sercach wspomnienia, pamieć której nie da się wymazać z serc i
z życia naszego...rozpacz i cierpienie w bezsenne noce...zabrakło serc
Waszych, tak bardzo nam potrzebnych Ukochani
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
W otchłani rozpaczy, w bólu samotności, jest jedno światełko, światełko
miłości...❤
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk z rodziną
,, Oni nadal w naszych sercach, nadal są w naszych snach, nadal Ich obecność
czujemy..."
Zgłoś SPAM
♥♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥♥
Rozstanie - gdy dociera prawda, że nieodwracalne - tak strasznie boli,
obezwładnia, zabiera spokój i wszelką radość. Światełko i modlitwa na tę
smutną, deszczowa sobotę [*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.