Odeszliście cicho...tyle po sobie zostawiliście, najpiękniejsze
wspomnienia...Kochani, Nasze Promyki Złote my też umieramy....z tęsknoty
Zgłoś SPAM
Mama Marty
Zgłoś SPAM
Katarzyna Słaba mama śp.Marka
Światełko pamięci dla Piotrusia... modlitwa w sierpniowy poranek..
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
Katarzyna Słaba mama śp.Marka
Zgłoś SPAM
Mama Tata Brat
Lecz na dnie jest wielki smutek człowieczy, serce cierpiące bezradnie,
którego nic nie uleczy - serce to cząstka człowieka, które tęskni, kocha i
krwawi[*][*]
Zgłoś SPAM
Babcia Ewa i Dziadek Tadziu
CHOĆ TERAZ TWE MIEJSCE Z ANIOŁAMI W NIEBIE,TO W KAŻDYM Z NAS ZOSTAŁA
CZĄSTKA CIEBIE....ŚWIATEŁKO I MODLITWE ZOSTAWIAMY
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
.A czas płynie jakby nigdy nic, głośno liczy Twoich bliskich łzy...
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜
◕◕═════♣♣═════◕◕
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"Zobaczyć, że Jesteście szczęśliwi,widokiem Waszym
nacieszyć,miłością do serc przygarnąć, bezkresną tęsknotę
uleczyć...." (,♥,) ♥ (,♥,) Modlitwa i Światełko Pamięci (,♥,)
♥ (,♥,)
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Sierpniowe już światełko Piotrusiu kochany...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Miłosierdzie Boże jak ogromne słońce,niech ogrzewa Cię Piotrusiu
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Patrzysz na wszystko z tak wielkim bólem i czujesz smutek, żal i
tęsknotę...do kogo powiedz, trzeba mieć uraz, że dzisiaj jest Ktoś , a
jutro już nie ma???
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
...Na ten kolejny dzień sierpnia wysyłam dla Ciebie PIOTRZE milion lampeczek
do samego Nieba ...[*]...
Zgłoś SPAM
Mama Marty
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Chociaż Cię nie ma tu fizycznie to jesteś cały czas w myślach w sercach we
wspomnieniach...Jesteś i będziesz zawsze....Światełko i modlitwa na dziś
♥†♥†♥†♥†♥†♥†♥
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
...życie jest ulotne, pamięć wieczna...Poniedziałkowe światełko pamięci
dla Ciebie PIOTRZE …[*]…
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
PAMIĘĆ NIE POZWALA NAM ZAPOMNIEĆ.... PAMIEĆ SPRAWIA, ŻE JEST NAM
ŁATWIEJ...
Zgłoś SPAM
Mama Pawła Niemczyka
Zgłoś SPAM
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
Już minął rok jak Cię nie ma wśród nas (*)(*) Wszystko co najdroższe w
tym grobie się mieści.Pan Bóg zabrał nam dzieci a nie zabrał boleści.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.