KuPamięci.pl

Piotr Pietrzak


* 16.03.1996

 

+ 28.07.2015

Miejsce pochówku: Inowrocław

,

woj. kujawsko-pomorskie

pokaż wszystkie
wpisy (20)
Licznik odwiedzin strony
224622
Zapalone ponad rok temu
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci ...[*]....
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdy siądziesz gdzieś o zmroku, znów z oczu popłyną Ci łzy, a w sercu zadrży niepokój....już nie wrócą te piękne dni z Naszymi Ukochanymi
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(❤️ ⋰◉⋱ ❤️) Światełko i modlitwę zostawiamy (❤️ ⋰◉⋱ ❤️)
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Ludzie odchodzą tak szybko... i zostawiają ludzi, którzy za nimi tęsknią..."
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Jasny płomień znicza,i modlitwę szeptaną Zostawiam TOBIE dziś w darze .(°)(♥)(°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘*** ❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘*** ❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Dłoniom daleko,sercu zawsze blisko... Wiecznego szczęścia PIOTRZE...
Zgłoś SPAM
DZIADKOWIE
NIE MA JUŻ CIEBIE. ALE SĄ WSPOMNIENIA. I ŻYWE ŚLADY TWEGO ISTNIENIA WNUCZKU.
Zgłoś SPAM
RODZICE I BRAT PIOTRKA PIETRZAK
ZNIKNĄŁEŚ , CHOĆ PRZED CHWILĄ JESZCZE TU BYŁEŚ. ODSZŁEŚ BEZ SŁÓW , BEZ POŻEGNANIA . ODSZŁEŚ W MROK , LECZ W SERCU POZOSTAŁA FOTOGRAFIA TWEGO ŻYCIA. KOCHAMY CIĘ I TĘSKNIMY SYNKU.(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Łezka,łezkę goni, strumieniem spływa po twarzy. Bo jakże inaczej być może gdy się z rozpaczą kojarzy. Serce z żalu rozrywa i każdy zadaje pytanie. Dlaczego ludzi ubywa tak nagle, niespodziewanie.
Zgłoś SPAM
*❤*❤*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nigdy o Was nie zapomnimy, zawsze w sercach będziemy Was nosić, a Boga o opiekę nad Wami będziemy prosić...Aniołki Nasze
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"Pamiętajmy nie tylko dziś pamiętajmy zawsze bo tak długo człowiek żyje jak długo o nim się pamięta ” [۩] [۩] [۩]......Modlitwa i Światełko Pamięci......[۩] [۩] [۩].
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Panno Wniebowzięta Panno najmilsza Twojej wielkości ni pojąć ni zmierzyć miłości blaskiem przewyższasz słońce jak Ci nie ufać jak nie zawierzyć. Modlitwę i światełko naszej PAMIĘCI pozostawiam (**)
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Modlitwa za Ciebie Piotrusiu w święto wniebowzięcia Matki Boskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿŚwiatełko i modlitwę zostawiamyڰۣڿ☻ ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●☼ ☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●☼
Zgłoś SPAM
*❤*❤*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W pamięci pozostają żywe obrazy, a sercu nadziei płomień, chwile, które tak bardzo zatrzymać byś chciał, jak fale odpływają gdzieś w dal....
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Jezu, Ty płakałeś nad śmiercią Łazarza, pociesz tych, którzy płaczą po śmierci Piotrusia
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
SĄ OSOBY, KTÓRE JUŻ ODESZŁY...ONE SĄ ZAWSZE W NASZYCH SERCACH...JEDNĄ Z NICH ,JESTEŚ TY !!! .......(♥)(♥)(♥).....MODLITWA I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI.......(♥)(♥)(♥)......
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tylko smutek, tylko żal i ciągłe patrzenie w dal ze wzrokiem pełnym wspomnień...[*][*]
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   933   934   935   ...   1092   1093    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Karolina Krysztofiak
05.08.2015