,, Nigdy więcej nie spotkamy się, świecy płomień już zgasł... czyjaś
droga kończy się, czyjaś początek ma... trzeba kochać już dziś... życie
to krótki film..."
Zgłoś SPAM
DZIADKOWIE
NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH.
Zgłoś SPAM
BRAT
PAMIĘTAM KAŻDEGO DNIA O TOBIE BRACISZKU.
Zgłoś SPAM
RODZICE
DLA ŚWIATA BYŁEŚ CZĄSTKĄ , DLA NAS CAŁYM ŚWIATEM. KOCHAMY CIĘ SYNKU.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
..♥..PIOTRZE KOCHANY..♥..Pozostaniesz na zawsze w sercach tych,którzy Cię
kochali...
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Niedzielne światełko na dobranoc.....
Zgłoś SPAM
mama śp.RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Niech to światełko odnajdzie Cię, gdzieś tam, wysoko i przekaże Ci, że tu,
na ziemi, ci co zostali pamiętają ,tęsknią i Kochają Cię mocno. Szept
modlitwy blask światełka dla Ciebie Kochanie (**) (**)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.