Zabrał Cię Pan Bóg do siebie, mimo tak młodych lat.
Nam pozostawił po Tobie ból, rozpacz i żal. PIOTRUSIU.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Niechaj Bóg będzie zawsze obok Ciebie,aby cię trzymać w swoich ramionach i
otaczać nieskończoną miłością....(°)(♥)(°) Zostawiam modlitwę i
światełko pamięci... (°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Rodzice Sp.Darka Kowalczyka
NiedOelne światelko i modlitwa dlaCiebie.(*)
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Jest kwiat, który pachnie, jest miłość,która nigdy nie umiera , jest ktoś
kto tęskni i szloch, jest ktoś kto Cię bardzo KOCHA. Jaśniutkie światełko
naszej PAMIĘCI ((**)) ((**))
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota nasza ogromna, ból serca rozdziera, ludzie jak kolce
róży...gdybyśmy mogli Was dotknąć, chociaż przez krótką
chwilę...dlazego nie ma Was z nami, skąd czerpać do życia siłę???
Zgłoś SPAM
Mama Pawła Niemczyka
Pamiętam....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
PIOTRUSIU..♥..Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Światełko na dobranoc Piotrusiu...
Zgłoś SPAM
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
Są ludzie,którzy byli i zawsze będą w naszej pamięci.
Zgłoś SPAM
rodzice babcia brat Tadzia W
Piękna słoneczna niedziela, a w naszym sercu ból.Światłośc wiekuista niech
Ci świeci
Zgłoś SPAM
mama Bartoszka Ciszek
Miliony światełek do samego Nieba dla Ciebie Piotrusiu
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Zgłoś SPAM
DZIADKOWIE
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY DLA CIEBIE PIOTRUSIU ZA WCZORAJSZY DZIEŃ.
Zgłoś SPAM
DZIADKOWIE
NA ZAWSZE W NASZYM SERCU JESTEŚ WNUCZKU
Zgłoś SPAM
BRAT
JESTEŚ ZAWSZE ZE MNĄ PAMIĘTAJ PIOTREK.
Zgłoś SPAM
BRAT
DLA CIEBIE KOCHANY BRACISZKU ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAM .
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.