Przychodzi nagle i bez zapowiedzi...pozostawia rozpacz i
spustoszenie...pozostaje nam jedno, czekać kiedy nas połączy, światło
znowu rozbłyśnie i nic nas już wtedy nie rozłączy
Zgłoś SPAM
RODZICE I BRAT , DZIADKOWIE
DOBRANOC SYNKU, BRACISZKU I WNUCZKU.
Zgłoś SPAM
DZIADKOWIE
TĘSKNIMY ZA TOBĄ WNUCZKU.
Zgłoś SPAM
BRAT
PAMIĘTAM BRACISZKU O TOBIE KAŻDEGO DNIA.
Zgłoś SPAM
RODZICE
TAM GDZIE JEST DUŻO MIŁOŚCI,
TĘSKNOTA JEST NAJWIĘKSZA.
ZA TOBĄ NASZ SYNKU.
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Zgłoś SPAM
mama Piotra Potoczny
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Boże daj nam wiarę,że to ma sens...Że gdziekolwiek są - dobrze im jest,bo
są z nami, choć w innej postaci...I przekonaj, że tak ma być,Zapalam
znicz,zostawiam modlitwę.[[♥]] [[♥]] [[♥]]
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Józek Marcxhewczyk
,, Przyszła cicho jak mgła, rozłożyła ramiona... nam pozostał płacz i
żal i strata niepocieszona..."
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
... i nigdy już nie będzie tak samo ... Światełko pamięci dla Ciebie
PIOTRZE na dni mojej nieobecności ...[*]...
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Piątkowe światełko mojej pamięci zostawiam.....
Zgłoś SPAM
mama Magdy
Bóg liczy łzy każdej osieroconej matki, nasze łzy ...
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
☆¸.¤ª“˜¨.....JAŚNIUTKIE
¯¨˜“ª¤.¸:::|)/¸.¤ª“˜¨¨˜“¨...ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
ª“˜¨“¨˜“%¤ª“˜¨¨˜“¨...W TEN SMUTNY PIĄTEK
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Czas mija ... Ból i tęsknota nie ... Jesteśmy tak głęboko smutni ... Za
życia nie zobaczymy Was, nie usłyszymy, nie przytulimy ... Bądźcie Tam
szczęśliwi ...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.