Tęsknoty nie opiszesz...wokół wszystko rani, ale jesteśmy pewni, że Was
spotkamy w Domu Bożym...bo jeśli w to nie wierzyć to jak to wszystko
przeżyć...
,»* ✿—*« ♥ »*—✿ *
Na zawsze pozostaniesz
w sercach tych,którzy
Cię kochają...
(°)(♥)(°).
Prosto z serca ,światełko do nieba dla Ciebie Piotrusiu
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Moją pamięć zostawiam na ten pochmurny wtorek....
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Niech płoną w naszych sercach znicze Pamięci ...dla tych co odeszli ...a
łuna Miłości niech Ci oświetla drogę ku Świątyni
Zbawienia...(♥)(♥)(♥) Pamięć i modlitwa dla Ciebie
aniołku...(♥)(♥)(♥)
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Prawdziwe życie jest w Bogu.Modlę się Piotrusiu
Zgłoś SPAM
mama Magdy
Za obrazy myślami kreślone wraz z tym, co było, co dla nas znaczyło, wciąż
słyszeć twoje ciepłe słowa Piotrze Kochany...
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
"╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣"
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Dlaczego los tak dziwnie plącze nasze dni.
Daje radość, szczęscie, smutek potem łzy.
Pamięć jest największym darem człowieka.
Dzięki niej nigdy o Tobie nie zapomnimy. PIOTRUSIU.
Zgłoś SPAM
Mama śp. Marcina Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
.♥. PIOTRUSIU .♥...Światełko i modlitwa dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
♥mama Marvinka♥
Życie to czas, w którym szukamy Boga. Śmierć to czas, w którym Go
znajdujemy. Wieczność to czas, w którym Go posiadamy.Dziękuje za Światełko
Pamięci dla mojego KOCHANEGO MARVINKA.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.