ŚWIATEŁKO NASZEJ MIŁOŚCI NIECH ROZŚWIETLA CI DROGĘ WIECZNOŚCI
Zgłoś SPAM
BRAT
PAMIĘTAM I TĘSKNIĘ BRACISZKU.
Zgłoś SPAM
RODZICE
NIKT CIĘ NIGDY ZASTĄPIĆ NIE ZDOŁA,
BO NIE MA TAKIEGO DRUGIEGO SYNKU ANIOŁA.
KOCHAMY CIĘ SYNKU.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Szanujmy cierpienia bliskich,współczujmy i módlmy się za tych ,co
odeszli.kochane osoby odchodzą zawsze za wcześnie obojętnie z jakiego
powodu.ZAWSZE ZA WCZEŚnie.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
…Nic miłości nie pokona – trwamy tylko dla niej, Choć nadziei rwie się
nić… Chociaż puste są ramiona żyje wierna pamięć…
Wiara - pozwoli trwać. Nadzieja - zniweczy odległość. Miłość - nigdy nie
ustanie. Smutne są oczy, gdy nienawidzą słońca. Smutne jest serce, gdy
tęskni bez końca. PIOTRUSIU.
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
.=♥=. ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA .=♥=.
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
♥mama Marvinka♥
***Światełko na dobranoc***
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
♥†♥†♥†... Nikt Cię nigdy zastąpić nie zdoła,bo nie ma takiego,
drugiego Anioła!... ♥†♥†♥†♥ ♥†♥†♥†♥†♥...
Światełko naszej miłość Niech rozświetla Ci drogę w wieczności...
♥†♥†♥†♥†♥†
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.