KuPamięci.pl

Piotr Pietrzak


* 16.03.1996

 

+ 28.07.2015

Miejsce pochówku: Inowrocław

,

woj. kujawsko-pomorskie

pokaż wszystkie
wpisy (20)
Licznik odwiedzin strony
223709
Zapalone ponad rok temu
Mama Łukasza Młot
Wspomnienie jest pocieszeniem, ale pomaga tylko przez chwilę. Potem znów przychodzi... tęsknota, ból, cierpienie...
Zgłoś SPAM
Babcia Ewa i Dziadek Tadziu
Pamiętamy Tęsknimy Kochamy[*]
Zgłoś SPAM
Mama Tata Brat
Kochamy Cię[*]
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Pamietamy o Tobie[*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Piotrze najjaśniejsze lampeczki dla Ciebie do samego Nieba, niech Ci zawsze świecą ...[*]...
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk z rodziną
,,Ci, których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość to nieśmiertelność..."
Zgłoś SPAM
❤ ❤ Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W raju cicha muzyka, zegar po cichu tyka, z oczu płyną nam łzy, a w sercach naszych tyko Wy Aniołki....Piotrze Walentynka dla Ciebie
Zgłoś SPAM
Mama Tata Brat
Zamiast ptaków Twoje życie uleciało, Gdzieś w przestworza ponad chmury uskrzydlone. Twoje serce tu na ziemi bić przestało, Oczy bliskich pozostają załzawione
Zgłoś SPAM
Babcia Ewa Dziadek Tadziu
Ty żyjesz, choć martwe Twe powieki, bo w sercach naszych trwać będziesz na wieki.”
Zgłoś SPAM
Ilona i Piotr Krysztofiak
~~~~♥~~~~Stanąć pochylić głowę,zapłakać wpatrując się w miejsce z którego nikt nie zawoła. Tylko wspomnienia krzyczą.Światełka pamięci niech płoną…Niech pamięć o Tobie wiecznie trwa...~~~~♥~~~~
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
MIŁOŚĆ MI WSZYSTKO WYJAŚNIŁA ,MIŁOŚĆ WSZYSTKO ROZWIĄZAŁA - DLATEGO UWIELBIAM TĘ MIŁOŚĆ, GDZIEKOLWIEK BY PRZEBYWAŁA. ŚWIATEŁKO WALENTYNKOWE ZAPALAM, POŁĄCZONE Z MODLITWĄ (**) (**)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Już spoglądacie na nas z góry,bądźcie naszymi Aniołami Stróżami,opiekujcie się nami. Byliście, jesteście i będziecie w naszych sercach, myślach, modlitwie... (**) (**) (**) (**) (**)
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI za dni mojej nieobecności Piotrze ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜   ◕◕═════♣♣═════◕◕             
Zgłoś SPAM
❤ ❤ Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie ma Was, a Jesteście...w sercach, myślach, wspomnieniach....to tak mało....dlaczego nie można cofnąć śmierci????
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza
Serce bijące kiedyś radością,dziś złamane boleścią nosi wielkie cierpienie.Zmysły stęsknione,pustką są wypełnione...Och,jak trudne stało się nasze istnienie,odkąd jesteście tylko w sercu-wspomnieniem
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
KOCHANY ANIOŁKU - GDZIEKOLWIEK JESTEM, TAM MODLĘ SIĘ ZA TWOJĄ DUSZE... I PAMIĘTAM... ☆•*\\\'¯*•.☆☆•*\\\'¯*•.☆... ŚPIJ W POKOJU WIECZNEJ RADOŚCI... ☆•*\\\'¯*•.☆☆•*\\\'¯*•.☆
Zgłoś SPAM
Babcia Ewa Dziadek Tadziu
Ty żyjesz, choć martwe Twe powieki, bo w sercach naszych trwać będziesz na wieki.”
Zgłoś SPAM
Mama Tata Brat
Kochamy Cie nawet jak tutaj nie jesteśmy skarbie[*]
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Światełko za wczorajszy dzień i za dzisiejszy też[*]
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk z rodziną
,, Najbardziej boli to, że idziemy w te same miejsca bez tych samych ludzi..."
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1009   1010   1011   ...   1091   1092    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Karolina Krysztofiak
05.08.2015