Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Piotr Borowiec


* 01.10.1982

 

+ 14.04.2014

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Komunalny Północny (Wólka)

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (71)
Licznik odwiedzin strony
38022
Dodane ponad rok temu
mama T.Wójcika
"Mój krzyz co przyszedł z niewidzialnej strony wie, że wszystko wydarzyć się może choćbym tego nie chciał" ks.J.Twardowski. Musimy nieść krzyz, którego nie spodziewaliśmy się. Boże, dlaczego ???
Zgłoś SPAM
Barbara
(znajoma Pani Eli)
Wyrazy współczucia, był za młody żeby odejść...

Zgłoś SPAM
[email protected]
("nieznajomy")
Kiedy odchodził to zgasił światło i cicho zamknął za Sobą drzwi. Odszedł daleko, lecz w Jego sercu będziesz już tylko na zawsze TY. Pan przyjął duszę, zapalił astral i nowa gwiazda na niebie lśni, ale wciąż będzie szeptał do ucha że będzie z Tobą do końca dni. Jest w Twojej cząstce atomów świata, bo cały wszechświat to już jest On. Wszystkie cząsteczki Cię przenikają, a w tych atomach to właśnie On. Będzie Cię chronił oraz prowadził z Tobą zostanie na zawsze tu. A Ty pielęgnuj te piękne chwile, gdy spędzaliście Swój czas najmilej. -marek-
Zgłoś SPAM
Olga
Bóg Cię wezwał...iść musiałeś To się stało zbyt niespodziewanie Teraz jesteś tam na górze I z uśmiechem na Nas Patrzysz Jesteś pewnie niebiańskim Aniołem Który gania wciąż chmury Czy jest Ci tam dobrze? Tu na dole wciąż żal i smutek Wielka pustka została och ! żebyś wiedział Ile ludzi po Tobie nadal płacze Ile ludzi ma rozpacz w sercu Ile ludzi nadal nie wierzy że...że Ciebie już nie ma My Tu nadal pamiętamy Twój głos Twój śmiech, Twoje poczucie humoru Kiedyś się wszyscy tam spotkamy Będziemy pięknymi aniołami I znowu wszyscy razem staniemy Tylko już w niebiańskim orszaku
Zgłoś SPAM
Klaudyna Małuj
Martusiu: http://youtu.be/8BRdY0NR08g
Wybacz, ale nie umiem tego inaczej wyrazić, najszczersze kondolencje :*
Zgłoś SPAM
iwona reńkas
(piotr borowiec)
Martuś,wyrazy współuczucia,trzymaj się dla dzieci.Wiem że jest ci cięzko.Ja nie mogłam być dziś,bo nie mogłam tego przeżyć.Że umarł mój brat.
Zgłoś SPAM
Iwona Olczak
Najszczersze wyrazy współczucia
Zgłoś SPAM
Edyta Trochimowska
Śmierć stawia nas w obliczu bezsilności, która nas obezwładnia i zabiera w nieznane. A kiedy pojawia się kradnąc ukochaną osobę, przeszywa serce bólem i odznacza w nim swoje piętno, które przypomina nam stale jacy jesteśmy wobec niej bezsilni. Martuś przyjmij wyrazy najgłębszego współczucia i zrozumienia z powodu śmierci Piotrka.
Zgłoś SPAM
MARZENA NOWISZEWSKA
(ZNAJOMA)
Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą.
J. Twardowski
Zgłoś SPAM
Bożena Skrzypczak
Gdy smutek boli
A słowa zbyt małe
By rozpacz wypowiedzieć
Zostaje tylko milczenie
Pełne gorących łez
I bliskość osieroconych serc...
Zgłoś SPAM
Strony:   1   2   3    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Marta Borowiec
15.04.2014