KuPamięci.pl

Nikoś Nikodem Szymański


* 14.03.2016

 

+ 30.07.2019

Miejsce pochówku: Włocławek cmentarz komunalny sektor B,rząd 27 , p 14

pokaż wszystkie
wpisy (2)
Licznik odwiedzin strony
9176

Mordowali Nikosia przez 40 dni. On, 24-letni osiłek, i ona - 28-letnia matka chłopca. Nikoś był wiązany, bity pięściami, podtapiany, kopany po genitaliach. Para zwyrodnialców chciała mu wybić z głowy psoty, a wybiła z niego życie. Wczoraj Sąd Rejonowy we Włocławku posłał Pawła K. i Agnieszkę S. do aresztu. Obojgu grozi dożywotnie więzienie.

 

- Z wieloma okrucieństwami spotkałem się w swojej pracy, ale z takim zwyrodnialstwem jeszcze nie. Tego się nie da opisać, jak to dziecko cierpiało – wyznał nam jeden ze śledczych. Był wstrząśnięty ustaleniami śledztwa. Bo też 3-letni Nikoś został poddany wyjątkowo wyrafinowanym torturom. Zaczęły się one 21 czerwca, kiedy kochanek jego matki pobił go po raz pierwszy. Użył pięści, bo uznał, że chłopiec jest niegrzeczny i w ten sposób go „naprostuje”.

- To, że go lał pięściami po całym ciele to najmniejsze świństwo, które zrobił temu chłopcu. On go wielokrotnie podtapiał, wiązał, zmuszał do stania z wyciągniętymi rękoma, w których chłopiec trzymał naczynia z wodą, kopał go po genitaliach. A ona nie tylko to wszystko widziała, ale jeszcze mu pomagała – dodaje śledczy.

Nikoś umarł we wtorek koło południa, czterdziestego dnia tortur. Matka i jej kochanek wezwali pogotowie. - Dziecko spadło ze schodów i nie oddycha – powiedzieli dyspozytorowi. Ale lekarz od razu poznał, że chłopczyk został zatłuczony na śmierć.

Początkowo zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, co skutkowało śmiercią, usłyszał jedynie Paweł K. Agnieszce S. śledczy zarzucili znęcanie się nad synkiem. Ale wczoraj Justyna Plechowska, prokurator okręgowa we Włocławku, zadecydowała o zmianie zarzutów. Uznała, że to było zabójstwo umyślne, popełnione ze szczególnym okrucieństwem, za co w tym samym stopniu odpowiedzialna jest matka chłopca, jak i jej kochanek.

Sąd na wniosek prokuratury tymczasowo aresztował zwyrodnialców na trzy miesiące. Jest mało prawdopodobne, aby wyszli zza krat przed usłyszeniem wyroku. A obojgu grozi dożywotnie więzienie.

 
Zapal znicz   |   Wszystkie znicze
Maria
Nikusiowi
2020-12-26
Dla Ciebie ,malutki bezbronny chłopczyku
Maria
Nikusiu
2020-12-26
Chociaż odszedłeś,
Choć Cię już nie ma,
Dla nas żyć będziesz
Nadal wspomnieniem....
Złóż kondolencje   |   Wszystkie kondolencje
Nikusiu❤
Niebiańskich urodzin Nikusiu,pamietamy na zawsze🕊🕊🕊🕊
Maria
Nikusiowi
Dla Ciebie Aniołku światełko i modlitwa 🌹❤🌹❤
Maria
Dodaj wspomnienie   |   Wszystkie wspomnienia
Opcje strony:
Zdjęcia
Nikoś Nikodem Szymański
-
Monika
Monika
zapalił(a) dnia 2020-08-22
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
Pamiątki
Obrazki pamiątkowe
 
-
SprzataniePomnikow.pl
Kliknij aby obejrzeć ofertę
 
-
Monika R
22.11.2019